China Gui Hua Sweet Osmanthus

Kód:04300
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

China Gui Hua Sweet Osmanthus je jemně fermentovaný čaj, smíchaný s květy osmanthu a chutí šťavnatých broskví.

Složení: zelený čaj, květy osmanthu.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
123,75 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Oolong

Částečně oxidovaný čaj - sběr lístků na jeho výrobu musí proběhnout v okamžiku jejich plné zralosti, aby čajový nálev získal svou pověstnou vyváženou chuť. Na rozdíl od ostatních čajů se nasbírané čajové lístky nechávají zavadnout na přímém slunci. Pak jsou nasypány do velkých a vzdušných otočných válců spletených z bambusu, kde jsou přetřásány tak dlouho, až se na povrchu lístků rozruší buněčné membrány a čaj začne oxidovat.

Jedinečnost této metody spočívá v tom, že oxidace zasahuje pouze okraje čajových lístků a zbytek neporušené buněčné struktury si zachovává přírodní polyfenoly. Ve chvíli, kdy okraje lístků začnou červenat, je oxidace přerušena sušením. Částečně oxidované čaje se suší za vyšších teplot, což se projevuje v jejich někdy až připečené chuti. Vyrábějí se v Číně - hlavně v provincii Fu-ťien, Kuang-tung a na Tchaj-wanu.

Příprava čaje oolong

Příprava částečně oxidovaných čajů se příliš neodlišuje od čajů černých. S tím rozdílem, že se nezalévají vroucí vodou! Voda se musí nechat trochu "odpočinout", ideálně na 80 ºC. Oolongy louhujeme tři až čtyři minuty, delší prodlení nemá vážný vliv na chuť čaje - bude hořčí a trochu silnější.

China Gui Hua Sweet Osmanthus je jemně fermentovaný čaj, smíchaný s květy osmanthu a chutí šťavnatých broskví.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

China Gui Hua Sweet Osmanthus

Ingredients: Green Tea, osmanthus blossoms. A remarkable tea of the Guangxi province, from the south of China. Freshly picked osmanthus flowers, which have the fresh taste of peaches, are blended with slightly fermented green tea. Goldcoloured cup, sweet fruity taste.

Italiono

Chine Gui Hua Sweet Osmanthus

Ingredienti: tè verde, fiori di osmanto. Un tè unico dalla provincia di Guangxi, nella Cina meridionale. Al tè verde leggermente fermentato vengono aggiunti fiori di osmanto freschi, conferendo al tè un piacevole gusto di pesca. Infuso dorato, gusto dolcemente fruttato.

Deutsch

China Gui Hua Sweet Osmanthus

Zutaten: Grüner Tee, Osmanthusblüten. Ein aussergewöhnlicher Tee aus der Provinz Guangxi im Süden Chinas. Der leicht anfermentierte Grüntee wird mit frischen Osmanthusblüten vermischt, die diesem Tee den angenehmen Pfirsichgeschmack verleihen. Goldfarbene Tasse, lieblich fruchtiger Geschmack.

Français

Chine Gui Hua Sweet Osmanthus

Ingrédients: thé vert, fleurs d’osmanthus. Un thé exceptionnel provenant de la province de Guangxi dans le sud de la Chine. Le thé vert légèrement fermenté est mélangé avec des fleurs fraÎches d’osmanthus, qui confèrent à ce thé son agréable goût de pêche. Une tasse à la robe dorée, un goût doucement fruité. /span>

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.