g´tea! Alpine Herbs - Tuareg speciál 75 g

Kód:00248
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

g´tea! Alpine Herbs - Tuareg speciál 75 g je výtečný sypaný čaj, při jehož popíjení budete mít pocit, jako byste se procházeli po alpských lukách. Zažijte tu jedinečnou horskou svěžest a čistotu se šálkem čaje, který představuje vyváženou směs čínského zeleného čaje a alpských bylinek - máty, meduňky a citronové trávy.

Složení: čínský zelený čaj (55 %), máta (15 %), citronová tráva (15 %), meduňka (15 %).

Hmotnost: 75g e

132,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení
VYPRODÁNO

Sypaný čaj Alpine Herbs - Tuareg speciál je směsí máty, citronové trávy a čínského zeleného čaje. Jde o ideální ranní čaj, který je předurčen k tomu, aby z každého všedního dne udělal den úspěšný.

Bylinné čaje se v Evropě těší čím dál tím větší oblibě, za což vděčí vzrůstajícímu zájmu Evropanů o zdravý životní styl.

Čaj Alpine Herbs - Tuareg speciál je součástí řady g'tea! Bestseller, která představuje celosvětově nejoblíbenější a nejprodávanější čajové směsi. Tyto čaje jednoduše zbožňují lidé po celém světě.

Příprava

Do sítka či filtru nasypte jednu až dvě lžičky čajové směsi, vložte do hrnečku o objemu 250 ml a zalejte vroucí vodou. Nechte louhovat po dobu 3 až 5 minut a poté vyjměte.

Náš tip

Tento skvělý bylinný čaj si nejlépe vychutnáte lehce vychlazený.

Anglické čaje TET a g´tea!

TET a g’tea! jsou značky vlastněné společností Sun Generation z Velké Británie, kterou před více než 20 lety založili lidé, jež se rozhodli zasvětit zbytek svého života čaji, resp. jeho výrobě. Důraz na kvalitu, která je pro firmu prioritou číslo jedna, byl důvodem, proč se čaje značky TET a g´tea! postupem času vyprofilovaly jako čaje:

- sestávající z výhradně přírodních surovin;
- vyznačující se výrazným aroma a plnou chutí;
- opatřené elegantním, moderním balením.

Základem čajů TET a g´tea! jsou výhradně ty nejlepší čajové odrůdy ze Šrí Lanky, Indie, Keni a Číny. V těchto zemích panuje příznivé klima, navíc tu mají bohaté zkušenosti s pěstováním čaje, což je ideální kombinace, která umožňuje produkci čajů té nejvyšší kvality. Ne náhodou jsou čaje z těchto oblastí považovány za nejlepší na světě.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.