Jablko & Skořice

Kód:04178
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Skořice & Jablko je ovocný čaj s lahodnou chutí jablka a skořice a tóny různých dalších ovocných přísad.

Složení: kousky jablek (min.61%), skořice Cassia kůra (min.15%), ibišek, papya kousky (papaya, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizační činidlo: chlorid vápenatý), okvětní lístky růží, plátky mandlí, příchuť.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Skořice & Jablko je ovocný čaj s lahodnou chutí jablka a skořice a tóny různých dalších ovocných přísad.  Složení: kousky jablek (min.61%), skořice Cassia kůra (min.15%), ibišek, papya kousky (papaya, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizační činidlo: chlorid vápenatý), okvětní lístky růží, plátky mandlí, příchuť.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Cinnamon/Apple

Ingredients: Apple pieces, hibiscus, rose hips, orange peels, papa- ya pieces (papaya, sugar, acidulating agent: citric acid, stabilizing agent: calcium chloride), rose petals, sliced almonds, flavour. Apple- cinnamon-taste.

Italiono

Mela cannella

Ingredienti: Pezzi di mela, fiori di ibisco, bucce di cinorrodo , scorze d’arancia, pezzi di papaya (papaya, zucchero, acidificante: acido citri- co, stabilizzatore: cloruro di calcio), petali di rosa, mandorle a scaglie, aroma. Gusto di mela e cannella.

Deutsch

Zimtapfel

Zutaten: Apfelstücke, Hibiskusblüten, Hagebuttenschalen, Oran- genschalen, Papayastücke (Papaya, Zucker, Säuerungsmittel: Zit- ronensäure, Stabilisator: Calciumchlorid), Rosenblüten, gehobelte Mandeln, Aroma. Apfel-Zimt-Geschmack.

Français

Pomme de cannelle

Ingrédients: Morceaux de pommes, hibiscus, pelures d‘églantine, zestes d’oranges, morceaux de papaye (papaye, sucre, produits d‘acidification: acide citrique, produits d‘épaississement: chlorure de calcium), pétales de roses, amandes râpé, arôme. Goût de pom- me et de cannelle.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.