Jiaogulan - Ženšen pětilistý

Detoxikační čaje
Kód:04045
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

Bylinný čaj Jiaogulan (Ženšen pětilistý) se nazývá i jako „Bylina nesmrtelnosti". Je považována za jednu z nejmocnějších bylin světa. 

Hmotnost: 40g e

Složení: Ženšen pětilistý /Gynostemma pentaphyllum/

372,50 Kč / 100g
149,00 Kč
129,57 Kč bez DPH
5.79
Velkoobchodní cena po přihlášení

Ženšen pětilistý - Jiaogulan pětilistý - Gynostemma pentaphyllum 

Jiaogulan se používá k harmonizaci celého organismu. Jiaogulan je velmi šetrný k organismu s obrovským potenciálem a silou přírodního produktu. Jiaogulan má nálev příjemné vůně a chuti se zajímavou a dlouhou nasládlou chutí. Čaj svým projevem mile překvapí milovníky čaje.

Bylinný čaj Jiaogulan je považován za jednu pro zdraví nejprospěšnějších bylin světa a proto se mu také říká "Bylina nesmrtelnosti". Jiaogulan neboli ženšen pětilistý poskytuje obdobné zážitky jako konzumace nejkvalitnějších zelených čajů. Jeho zvláštní příjemná vůně, vynikající chuť, jiskrný čirý žlutý nálev, nevšední dlouhá nasládlá chuť osloví opravdu každého.

Příprava čaje 

  • Nálev připravíme tak, že luhujeme 1-2g suchého listu (cca jedna čajová lžička) v 250 ml horké vody po dobu 2-3 minuty, dle chuti.
  • Ideálně s využitím dvou sklenic á 250 ml (příprava s názvem Jiaogulan - dvou sklenicová příprava). 
  • Již tříminutový nálev je nebývale silný a aromatický. Ženšen pětilistý má typickou sladkou dochuť a svou nevtíravou plností okouzlí každého.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku
na uvádění povinných výživových údajů.

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů.
Z tohoto důvodu Vám nemůžeme říci na co tento produkt má příznivé účinky a musíte si to najít sami například v herbářích apod.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.