Mandlový sen

Kód:04190
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Mandlový sen je výtečný ovocný čaj té nejvyšší kvality. Dopřejte si jedinečnou, skořicovo-pomerančovou chuť a neodolatelně sladké aroma čaje, který jsme pro Vás namíchali z těch nejlahodnějších přísad, jaké si jenom umíte představit.

Složení: ibišek, šípkové slupky, jablka, pomerančová kůra, mandlové plátky (min.7,5 %), kousky skořice, příchuť (skořice-pomeranč-koření).

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Mandlový sen je výtečný ovocný čaj té nejvyšší kvality. Dopřejte si jedinečnou, skořicovo-pomerančovou chuť a neodolatelně sladké aroma čaje, který jsme pro Vás namíchali z těch nejlahodnějších přísad, jaké si jenom umíte představit.

 

English

Feuerglut

Ingredients: Hibiscus, rose hips, apple pieces, orange peels, chopped almonds, cinnamon, flavour. Magnificent cinnamon-orange-spice- taste.

Italiono

Feuerglut

Ingredienti: Fiori di ibisco, Bucce di cinorrodo , pezzi di mela, scorze d’arancia, mandorle tritate, scorza di cannella, aroma. Gusto straor- dinario di cannella, arancia e panna.

Deutsch

Feuerglut

Zutaten: Hibiskusblüten, Hagebuttenschalen, Apfelstücke, Orangen- schalen, gehackte Mandeln, Zimt, Aroma. Herrlicher Zimt-Orangen- Gewürz-Geschmack.

Français

Feuerglut

Ingrédients: Pétales de hibiscus, pelures d‘églantine, morceaux de pommes, zestes d’oranges, amandes hachées, croûte de cannelle, arôme. Merveilleux goût de cannelle, d’orange et d’épices.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.