g´tea! Milk Oolong - Mléčný Oolong

Kód:00239
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

Čaj Milk Oolong - Mléčný Oolong je osvěžující a povzbuzující směsí vybraných čínských tyrkysových čajů z nejlepších čajových plantáží. Tento elitní čínský tyrkysový čaj má díky klimatickým podmínkám, tj. častému střídání mlhavého a slunečného počasí, které panují v horách, kde se pěstuje, jedinečnou, velmi jemnou chuť a lehce mléčnou vůni.

Složení: vybraný čínský tyrkysový čaj.

Hmotnost: 37,5g e (25x1,5g jednotlivě balených čajových sáčků)

Podrobné informace >
Cena:
69,00 Kč
60,00 Kč bez DPH
2.68€
Velkoobchodní cena po přihlášení
184,00 Kč / 100g
VYPRODÁNO

Čaj Oolong je oblíbeným druhem čaje, jehož výroba nemá takovou tradici jako výroba jiných známých čajů. Jde o čaj polozelené až žlutozelené barvy a výborné, nasládlé chuti, který má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. Kromě antioxidantů, které ničí volné radikály v těle, čímž zabraňuje propuknutí závažných onemocnění, jakým je např. rakovina, obsahuje tento čaj také celou řadu vitaminů (A, B, C, E, K) a minerálních látek (draslík, vápník, fluor, zinek).

Odborné studie prokázaly, že pravidelné pití čaje Oolong upravuje krevní tlak, příznivě působí na trávení a celkově posiluje obranyschopnost organismu. Kromě toho dokáže zrychlit metabolismus, což vede k rychlejšímu spalování tuků, které se tak nestihnou uložit v těle. Díky tomu je tento čaj velmi oblíbený u žen.

Oolong mimo to obsahuje i saponiny, které mají antikarcinogenní a protizánětlivé účinky, a alkaloidy, které mají povzbuzující účinek na organismus.

Anglické čaje - g´tea - hygienicky balené g’tea / TET

Používáme pouze ty nejlepší druhy čajů ze Šrí Lanky, Indie, Keni a Číny. Právě v těchto zemích se snoubí ideální klimatické podmínky s bohatými zkušenostmi, což vede k produkci čajů nejvyšší kvality, které jsou právem považovány za nejlepší na světě.

  • 100% přírodní produkty;
  • vytříbené směsi s pronikavým aroma a výraznou chutí;
  • výhodné balení a design, který dodá Vašemu dni jiskru.

Neměnnou zásadou naší společnosti je použití pouze 100% přírodních složek v našich směsích. Naše ovocné a bylinné směsi obsahují pouze přírodní plody a byliny vypěstované v ekologicky bezpečných lokalitách. Každá čajová směs, kterou vytvoříme, je opravdu výjimečná a unikátní.

  • g’tea! znamená perfektní kvalitu unikátních směsí vytvořených nejlepšími degustátory čajů.
  • g’tea! je synonymem pro moderní design a balení.

g’tea! je jedinečná značka – trendy, moderní, plná chuti, uchovávající přirozenost a využívající stovky let starou filozofii čaje.
Každá směs, každý šálek skvělého g′tea! má svou neopakovatelnou náladu a osobitou výraznou chuť.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.