Pai Mu Tan Silvery Needle

Kód:04230
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

Skvělý bílý čaj Pai Mu Tan Silvery Needle z provincie Fuijan složený pouze z vybraných pupenů. Světle žlutý a jasný nálev s velmi jemnou aromatickou chutí.

Složení: bílý čínský čaj

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
497,50 Kč / 100g
199,00 Kč
173,04 Kč bez DPH
7.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

Bílý čaj 

Bílé čaje obsahují rozhodující množství ochmýřených, dosud nerozvinutých tipsů spojených s několika nedorostlými lístky. Dříve se bílý čaj získával z divokých čajových stromů, které se dnes daří pěstovat ve formě zákrsků. Po nasbírání se lístky nechají zavadnout a přetřásáním na platech se mírně pomačkají. Tím se naruší buněčné membrány, což vede ke slabé oxidaci, brzy přerušené propařením či sušením. 

Lístky bílého čaje se nezavinují ani netvarují. Poskytují bledě zelený až žlutý nálev nasládlé chuti. Z kratších výhonků se dělá čaj Paj mu-tan, který zároveň obsahuje i dva nezavinuté přilehlé lístky, jež mu dodává výraznější a lepší chuť. Bílý čaj se pěstuje téměř výhradně v Číně a je považován za specialitu hodnou gurmána. 

Skvělý bílý čaj Pai Mu Tan Silvery Needle z provincie Fuijan složený pouze z vybraných pupenů. Světle žlutý a jasný nálev s velmi jemnou aromatickou chutí.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

English

Pai Mu Tan "Silvery Needle" China White Tea

 An exceptional white tea from the Chinese province Fuijan, consisti ng of selected buds. The light yellow and very clear infusion and the highly aromati c mild taste are typical of high quality Pai Mu Tans.

Deutsch

Pai Mu Tan "Silvery Needle"
China Weißer Tee

Ein außergewöhnlicher weißer Tee aus der Provinz Fujian, der ausschließlich aus hochwerti gen Knospen chinesischer Teesträucher besteht. Die hellgelbe klare Tassenfarbe und vor allem der hocharomati sche milde Geschmack sind typisch für hochwerti ge Pai Mu Tans.

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.