Piňa Colada

Kód:04188
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Piňa Colada je ovocný čaj s nejlepší kvalitou podobných přísad jako pravá Piňa Colada. Ochutnejte a porovnejte. Krémová ananasovo kokosová chuť.

Složení: kousky jablek, ibišek, šípky, ananas kousky (ananas, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová), kokosové hoblinky, pomerančová kůra.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Piňa Colada je ovocný čaj s nejlepší kvalitou podobných přísad jako pravá Piňa Colada. Ochutnejte a porovnejte. Krémová ananasovo kokosová chuť.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Piña Colada

Ingredients: Apple pieces, hibiscus, rose hips, pineapple pieces (pine- apple, sugar, acidulating agent: citric acid), coconut rasps, orange peels, flavour. Creamy pineapple-coconut-taste.

Italiono

Piña Colada

Ingredienti: Fiori di ibisco, bucce di cinorrodo , pezzi di mela, pezzi di ananas (ananas, zucchero, acidificante: acido citrico), cocco grat- tugiato, scorze d’arancia, aroma. Gusto cremoso di ananas e cocco.

Deutsch

Piña Colada

Zutaten: Apfelstücke, Hibiskusblüten, Hagebuttenschalen, Ananas- stücke (Ananas, Zucker, Säuerungsmittel: Zitronensäure), Kokosras- peln, Orangenschalen, Aroma. Cremiger Ananas-Kokos-Geschmack.

Français

Piña Colada

Ingrédients: Pétales de hibiscus, pelures d‘églantine, mor- ceaux de pommes, morceaux d’ananas (ananas, sucre, produits d’acidification: acide citrique), râpé de coco, zestes d’oranges, arô- me. Goût crémeux d’ananas et de coco.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.