Pu erh Tea Brusinka v dóze - čaj na hubnutí

Novinka
Kód:04407
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Čína

Pu erh Tea Brusinka - čaj na hubnutí je ochucený čínský černý čaj z provincie Yunnan, který v sobě snoubí typickou zemitou až kouřovou chuť s lahodnými tóny brusinky. Ideální volba pro všechny, kteří by si pu erh rádi dopřáli pravidelně, ale jeho charakteristická chuť je až doposud odradila. Podle tradiční čínské medicíny je pu erh ideálním pomocníkem při různých dietách. Obsahuje pouze minimum kofeinu, takže si ho můžete dopřát kdykoliv v průběhu dne.

Složení: černý čaj Pu erh (min.87 %), kousky brusinek (min.3,65 %), bezinky, karotkové vločky, příchuť.

Hmotnost: 170g e

117,06 Kč / 100g
199,00 Kč
173,04 Kč bez DPH
7.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čaj Pu erh

Pu erh je čínský čaj, který se získává z černého čaje dodatečnou fermentací. Čaje Pu erh zpravidla pocházejí z čínské oblasti Yunnan.

Nálev čaje Pu erh má tmavší barvu, než na jakou jsme zvyklí v případě klasického černého čaje. A pokud to s louhováním přeženete, pak Vám svojí temnou barvou může připomínat černou kávu.

Chuť čaje Pu erh je pestrá, a to v závislosti na způsobu zpracování i samotné přípravě. U čajů typu Pu erh obvykle platí "čím starší, tím lepší". Stejně tak platí, že čím starší čaj je, tím jemnější má chuť.

Doba louhování se zpravidla pohybuje mezi 3 až 5 minutami, při delším louhování získá nálev silnou, zemitější chuť.

Rozlišujeme dva druhy čaje Pu erh: tmavý (Shu) a zelený (Sheng). Známější a zároveň velmi oblíbený je tmavý pu erh, jehož chuť je nasládle zemitá. Zelený pu erh naproti tomu chutná medově, jakoby po ovoci.

Čaj v dóze jako dárkové balení

Čaj Pu erh v praktické dóze je vhodným dárkem pro Vaše blízké. V prázdné dóze lze po jejím řádném umytí uskladnit prakticky cokoliv, což z ní činí skvělého pomocníka v každé domácnosti. Každá dóza na čaj je navíc opatřena jedinečným textem se spoustou infomací, díky kterým si doplníte své znalosti o čaji Pu erh.

Správně uskladněný čaj si dokáže svou kvalitu uchovat po dlouhou dobu. A pokud svůj čaj uskladníte v našich dózách, pak budete mít jistotu skvělé chuti, vůně i nezměněných účinků ještě dlouho poté, co si ho přinesete z obchodu. A co víc, naše dózy na čaj se díky nádhernému dekoru stanou stylovým doplňkem Vaší kuchyně.

Pu erh Tea Brusinka je ochucený čínský černý čaj z provincie Yunnan, který v sobě snoubí typickou zemitou až kouřovou chuť s lahodnými, sladkými tóny brusinek. Ideální volba pro všechny, kteří by si pu erh rádi dopřáli pravidelně, ale jeho charakteristická chuť je až doposud odradila. Podle tradiční čínské medicíny i lékařských studií provedených na Západě je pu erh ideálním pomocníkem v boji s nadbytečnými kilogramy, a to díky své schopnosti odbourávat tělesný tuk. Proto je doporučován osobám se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi. Pu erh rovněž zbavuje organismus zplodin a jedovatých látek. Obsahuje pouze minimum kofeinu, takže si ho můžete dopřát kdykoliv v průběhu dne.

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů.
Z tohoto důvodu Vám nemůžeme říci na co tento produkt má příznivé účinky a musíte si to najít sami například v herbářích apod.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.