SHOTI MAA Piece on Earth® - Allow Love/Růže & Ibišek

BIO kvalita Novinka
Kód:03152
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Nizozemí

Láska je všude kolem nás, jen je třeba se jí otevřít. Vy to dokážete. Pomůže Vám šálek yogi čaje Shoti Maa Peace on Earth® - Allow Love, který představuje lahodnou směs osvěžujícího ibišku a divoké růže, doplněnou o sladké tóny čekanky a fenyklu.

Složení: ibišek* (35 %), jablko*, kořen lékořice*, citronová tráva*, šípky*, okvětní lístky růží* (5 %), fenykl*, skořice*, kořen kurkumy*, anýz*, kakaové slupky*, zázvor*, kardamom*, hřebíček*, černý pepř*.
* = v bio kvalitě

Obsah: 32g; 16 hygienicky balených sáčků x 2g bez kovových sponek nebo lepidla

309,38 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení
VYPRODÁNO

Peace on Earth® (Mír na Zemi) je jednou z řad yogi čajů spadajících pod značku Shoti Maa. Jde o kolekci tří bylinno-kořeněných ájurvédských směsí - Allow Joy, Allow Love a Allow Compassion – které byly namíchány tak, aby přispěly k celkovému zklidnění lidského organismu.

Základem je myšlenka, že pouze vnitřně vyrovnaný člověk nemá potřebu vyvolávat jakékoliv konflikty, a to včetně těch válečných. Svět se tedy stane lepším, pokud se otevřeme lásce (k tomu Vám pomůže čaj Allow Love), dokážeme se vcítit a navzájem pochopit jeden druhého (čaj Allow Compassion) a nedopustíme, aby nás opustila radost ze života, protože jedině tak budeme šťastní (čaj Allow Joy). A o to jde...

Koupí kteréhokoliv čaje z řady Peace on Earth® navíc podpoříte iniciativy, které usilují o nastolení celosvětového míru. Jedno procento z výtěžku jejich prodeje totiž společnost Hari Tea, která značku Shoti Maa vlastní a která je producentem těchto čajů, věnuje na podporu činnosti zmíněných protiválečných a mírových organizací.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku
na uvádění povinných výživových údajů.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.