Stévia listy

Kód:03999
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Paraguay

Stévie je přírodní nekalorické sladidlo, vhodné pro lidi, kteří se snaží udržet svou váhu pod kontrolou. Listy stévie jednoduše přidejte k sypanému čaji, zalijte podle typu čaje vroucí či horkou vodou a po uplynutí doporučené doby louhování vyjměte z hotového nálevu společně s vylouhovanou čajovou směsí.

Složení: listy stévie sladké.

Hmotnost: 40g e

172,50 Kč / 100g
69,00 Kč
60,00 Kč bez DPH
2.68
Velkoobchodní cena po přihlášení

Stévie či sladká tráva, jak se jí také někdy říká, je keř rostoucí v Paraguayi. Už domorodé indiánské kmeny věděly o její sladké chuti a využívaly ji jako sladidlo.

Energetická hodnota stévie je nulová, což přináší výhodu zejména oproti přírodním sladidlům na bázi sacharidů (fruktóza, glukóza a glukózo-fruktózový sirup), které představují značný energetický příjem. 

Stévie je přírodní nekalorické sladidlo, vhodné pro diabetiky i všechny ty, kteří se snaží udržet svou váhu pod kontrolou. Listy stévie jednoduše přidejte k sypanému čaji, zalijte podle typu čaje vroucí či horkou vodou a po uplynutí doporučené doby louhování vyjměte z hotového nálevu společně s vylouhovanou čajovou směsí.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.