TET Royal Tea

Kód:00247
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Šrí Lanka

TET Royal Tea je unikátní směsí kvalitních indických černých čajů z regionu Assam, ochucenou dvojicí aromatických olejů - bergamotového a citronového, které Vašemu šálku dodají jedinečné svěží aroma. Tuto dokonalou kombinaci plné chuti se zřetelnými tóny sladu, tolik typickou pro assamské čaje, a osvěžujícího aroma bergamotu a citronu, si nejlépe vychutnáte při odpolední siestě. Náš tip: Opravdový chuťový zážitek získáte, dopřejete-li si tento výtečný čaj společně s kousky čedaru.

Složení: indický černý čaj (99 %), bergamotový olej (0,5 %), citronový olej (0,5 %).

Hmotnost: 40g e (20 sáčků á 2 g)

Podrobné informace >
Cena:
49,00 Kč
42,61 Kč bez DPH
1.90€
Velkoobchodní cena po přihlášení
122,50 Kč / 100g
VYPRODÁNO

Doba louhování: 3 - 5 minut

ÚDAJE O VÝZIVOVÝCH HODNOTÁCH NA 100 G ČAJOVÉ SMĚSI
Energetická hodnota 1,7 kJ / 0,4 kcal
Tuky 0,06 g
Nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 0,09 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,005 g

Anglické čaje TET a g´tea!

TET a g’tea! jsou značky vlastněné společností Sun Generation z Velké Británie, kterou před více než 20 lety založili lidé, jež se rozhodli zasvětit zbytek svého života čaji, resp. jeho výrobě.

Důraz na kvalitu, která je pro firmu prioritou číslo jedna, byl důvodem, proč se čaje značky TET a g´tea! postupem času vyprofilovaly jako čaje:

- sestávající z výhradně přírodních surovin;
- vyznačující se výrazným aroma a plnou chutí;
- opatřené elegantním, moderním balením.

Základem čajů TET a g´tea! jsou výhradně ty nejlepší čajové odrůdy ze Šrí Lanky, Indie, Keni a Číny. V těchto zemích panuje příznivé klima, navíc tu mají bohaté zkušenosti s pěstováním čaje, což je ideální kombinace, která umožňuje produkci čajů té nejvyšší kvality. Ne náhodou jsou čaje z těchto oblastí považovány za nejlepší na světě.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.