TET Royal Tea 85 g

Novinka
Kód:00250
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Šrí Lanka

TET Royal Tea 85 g je unikátní směsí velkolistých čajů té nejvyšší kvality, vypěstovaných na proslulých cejlonských plantážích Ruhuna a Sabaragamuwa a ochucených okvětními lístky chrpy a aksamitníku a kousky citronové kůry. Dokonalost tohoto čaje, který se pro Vás stane nepostradatelným společníkem při odpolední relaxaci, podtrhuje svěží aroma bergamotové a citronové silice. Náš tip: Opravdový chuťový zážitek získáte, dopřejete-li si tento výtečný černý čaj společně s kousky čedaru.

Složení: směs cejlonských černých čajů (95,5 %), citronová kůra (2,5 %), okvětní lístky aksamitníku (0,5 %), okvětní lístky chrpy (0,5 %), bergamotová silice (0,5 %), citronová silice (0,5 %).

Hmotnost: 85g e

Podrobné informace >
Cena:
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84€
Velkoobchodní cena po přihlášení
116,47 Kč / 100g
VYPRODÁNO

Příprava: Směs zalejte vařící vodou a nechte louhovat po dobu 5 až 7 minut.

ÚDAJE O VÝZIVOVÝCH HODNOTÁCH NA 100 G ČAJOVÉ SMĚSI
Energetická hodnota 1,7 kJ / 0,4 kcal
Tuky 0,06 g
Nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 0,09 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,005 g

Anglické čaje TET a g´tea!

TET a g’tea! jsou značky vlastněné společností Sun Generation z Velké Británie, kterou před více než 20 lety založili lidé, jež se rozhodli zasvětit zbytek svého života čaji, resp. jeho výrobě.

Důraz na kvalitu, která je pro firmu prioritou číslo jedna, byl důvodem, proč se čaje značky TET a g´tea! postupem času vyprofilovaly jako čaje:

- sestávající z výhradně přírodních surovin;
- vyznačující se výrazným aroma a plnou chutí;
- opatřené elegantním, moderním balením.

Základem čajů TET a g´tea! jsou výhradně ty nejlepší čajové odrůdy ze Šrí Lanky, Indie, Keni a Číny. V těchto zemích panuje příznivé klima, navíc tu mají bohaté zkušenosti s pěstováním čaje, což je ideální kombinace, která umožňuje produkci čajů té nejvyšší kvality. Ne náhodou jsou čaje z těchto oblastí považovány za nejlepší na světě.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.