TET The British Empire 100g

Kód:00264
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Šrí Lanka

TET The British Empire je sypaný čaj, který je výjimečnou směsí vybraných velkolistých černých čajů z oblasti Ruhuna na Ceylonu a indických černých čajů té nejvyšší kvality pěstovaných v regionu Assam. Dopřejte si každé ráno šálek pravého anglického čaje a vychutnejte si hned zkraje dne tu lehce natrpklou chuť a podmanivé aroma. A pokud si ho budete chtít vychutnat skutečně "po anglicku", pak si ho rozhodně nesmíte zapomenout dochutit troškou mléka a pár kapkami citronu.

Složení: směs indických a cejlonských sypaných černých čajů.

Hmotnost: 100g e

99,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení
VYPRODÁNO

The British Empire - Britské impérium

Britské impérium platí za největší koloniální říši v dějinách lidstva. Na počátku 30. let 20. století pokrývalo území Britské říše téměř čtvrtinu zemského povrchu. Z těchto dob pochází také tradiční vyznamenání Řád britského impéria, dodnes udělované nejenom občanům Spojeného království, ale i cizincům, za mimořádný přínos v oblasti ekonomie, kultury a sportu, které je považováno za jeden z hlavních symbolů země.

Čaj TET The British Empire

The British Empire je součástí základní řady čajů značky TET.

Anglické čaje TET a g´tea!

TET a g’tea! jsou značky vlastněné společností Sun Generation z Velké Británie, kterou před více než 20 lety založili lidé, jež se rozhodli zasvětit zbytek svého života čaji, resp. jeho výrobě.

Důraz na kvalitu, která je pro firmu prioritou číslo jedna, byl důvodem, proč se čaje značky TET a g´tea! postupem času vyprofilovaly jako čaje:

- sestávající z výhradně přírodních surovin;

- vyznačující se výrazným aroma a plnou chutí;

- opatřené elegantním, moderním balením.

Základem čajů TET a g´tea! jsou výhradně ty nejlepší čajové odrůdy ze Šrí Lanky, Indie, Keni a Číny. V těchto zemích panuje příznivé klima, navíc tu mají bohaté zkušenosti s pěstováním čaje, což je ideální kombinace, která umožňuje produkci čajů té nejvyšší kvality. Ne náhodou jsou čaje z těchto oblastí považovány za nejlepší na světě.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.