Třešeň & Banán

Kód:04185
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Třešeň & Banán je velmi zajímavý ovocný čaj. Výjimečná kvalita jednotlivých přísad činí z této ovocné směsi procházku růžovým sadem. Intenzivně třešňově banánová chuť.

Složení: ananas kousky (ananas, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová), rybíz (rybíz, oddělující prostředek: rostlinný olej), ibišek, třešně (min.8,5%), banánové lupínky (min.8,5%)(banán, kokosový olej, cukr, med), příchuť.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Třešeň & Banán je velmi zajímavý ovocný čaj. Výjimečná kvalita jednotlivých přísad činí z této ovocné směsi procházku růžovým sadem. Intenzivně třešňově banánová chuť.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Cherry/Banana

Ingredients: pineapple pieces (pineapple, sugar, acidulating agent: citric acid), currants (currants, seperating agent: vegetable oil), hi- biscus, cherries, banana chips (banana, coconut oil, sugar, honey), flavour. Intense cherry-banana-taste

Italiono

Ciliegia/Banana

Ingredienti: pezzi di ananas (ananas, zucchero, acidificante: acido cit- rico), uva passa di corinto (corinto, separatore: olio vegetale), fiori di ibisco, ciliegie, patatina di banana (banana, olio di cocco, zucchero, miele), aroma. Gusto intenso di ciliegia e banana.

Deutsch

Kirsch/Banane

Zutaten: ananasstücke (Ananas, Zucker, Säuerungsmittel: Zitronen- säure), Korinthen (Korinthen, Trennmittel: pflanzliches Öl), Hibis- kusblüten, Kirschen, Bananenchips (Bananen, Kokosnussöl, Zucker, Honig), Aroma. Intensiver Kirsch-Banane-Geschmack.

Français

Cerise/Banane

Ingrédients: morceaux d’ananas (ananas, sucre, produits d’acidifi- cation: acide citrique), raisins de corinthe (raisins de corinthe, an- tiagglomérant: farine de riz), pétales de hibiscus, cerises, chips de bananes (bananes, huile de coco, sucre, miel), arôme. Goût intensif de cerise et de banane.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.