Vánoční Jablko & Skořice

Bez kofeinu Vánoční dárky
Kód:04178V
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Jablko & Skořice je ovocný čaj s lahodnou příchutí jablka a skořice a tóny dalších báječných ovocných přísad. Zahřejte se o letošních Vánocích šálkem tohoto lahodného vánočního čaje!

Složení: jablko (min.61%), skořice Cassia kůra (min.15%), ibišek, papaya kousky (papaya, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizační činidlo: chlorid vápenatý), okvětní lístky růží, plátky mandlí, příchuť.

Hmotnost: 90g e

121,11 Kč / 100g
109,00 Kč
94,78 Kč bez DPH
4.23
Velkoobchodní cena po přihlášení

Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a jeho historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Jablko & Skořice je ovocný čaj s lahodnou příchutí jablka a skořice a tóny dalších báječných ovocných přísad. Zahřejte se o letošních Vánocích šálkem tohoto lahodného vánočního čaje!

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.