Vášnivé srdce

Kód:04176
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Vášnivé srdce je ovocný čaj té nejlepší kvality. Směs vybraných luxusních přísad. Skvěli jako dárek pro Vaše blízké nebo k podvečernímu zamyšlení. Mírná a ovocná pomerančovo ličiová chuť.

Složení: ibišek, rozinky (rybíz, oddělující prostředek: rostlinný olej), želatinová srdíčka (glukózový sirup (pšenice), cukr, vepřová želatina, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, ovocné a rostlinné výtažky, příchuť, rostlinný olej), hrozinky, šípky, bezinky, kiwi kousky, příchuť, květy modré sléze.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Vášnivé srdce je ovocný čaj té nejlepší kvality. Směs vybraných luxusních přísad. Skvěli jako dárek pro Vaše blízké nebo k podvečernímu zamyšlení. Mírná a ovocná pomerančovo ličiová chuť.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Burning hearts

Ingredients: Hibiscus, currants (currants, seperating agent: vegetable oil), jelly hearts (glucose syrup, su gar, gelatine -pork-, acidulating agent: citric acid, fruit and plant extracts, flavour, vegetable oil), grapes, rose hips, elderberries, kiwi pieces, flavour, blue mallow flow- ers. Mild and fruity blood orange-lychee-taste.

Italiono

Cuori ardenti

Ingredienti: Fiori di ibisco, uva passa di corinto (corinto, separatore: olio vegetale), cuori alla frutta (sciroppo di glucosio, zucchero, ge- latina -di suino-, acidificante: acido citrico, estratti vegetali e della frutta, aroma, olio vegetale), uva passa, bucce di cinorrodo , bacche di sambuco, aroma, pezzi di kiwi, fiori di malva. Gusto delicatamente aromatico di arancia sanguinella e lychee.

Deutsch

Flammende Herzen

Zutaten: Hibiskusblüten, Korinthen (Korinthen, Trennmittel: pflanz- liches Öl), Fruchtherzen (Glukosesirup, Zucker, Gelatine -Schwein-, Säuerungsmittel: Zitronensäure, Frucht- und Pflanzenextrakt, Aro- men, Öl pflanzlich), Weinbeeren, Hagebuttenschalen, Holunderbee- ren, Aroma, Kiwistücke, Malvenblüten. Zart-fruchtiger Blutorangen- Lychee-Geschmack.

Français

Coeurs flamboyants

Ingrédients: Pétales de hibiscus, corinthe (raisins de corinthe, anti- agglomérant: farine de riz), coeurs de fruit (sirop de glucose, sucre, gélatine -porc-, produits d’acidification: acide citrique, extraits vé- gétaux et de fruit, arôme, huile végétale), grain de raisin, pelures d‘églantine, baie de sureau, arôme, morceaux de kiwi, pétales de mauves. Goût doux et fruité d’orange sanguine et de letchi.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.