Yerba Maté

Detoxikační čaje Akce
Kód:04028
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Argentina

Yerba Maté je velmi lahodný čaj. Tento skvělý čaj oceníte hlavně v situacích, které vyžadují maximální koncentraci. Yerba Maté je tak zdravou alternativou zejména pro studenty, kteří se připravují ke zkouškám.

Složení: Yerba maté se stonky a prachem.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
79,33 Kč / 100g
119,00 Kč
103,48 Kč bez DPH
4.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

Yerba Maté

Maté bývá označováno jako „zelené zlato indiánů“ nejen pro svou lahodnou a osvěžující chuť. Vysoký obsah kofeinu v příznivé kombinaci s ostatními látkami zajišťuje pozvolný a rovnoměrný povzbudivý účinek, díky němuž domorodí obyvatelé vydrží dlouhodobé fyzické vypětí v teplotách kolem 40 °C i bez přísunu potravy. Jihoamerické ženy pijí Yerba maté po staletí v době těhotenství s důvěrou v jeho posilující účinek. V USA a Evropě se však pro vysoký obsah kofeinu v maté těhotným ženám a malým dětem nedoporučuje.

Původ Mate není v čajovníku, nýbrž v listu cesmíny paraguajské.

Yerba Maté je lahodný čaj s celou řadou vitaminů (A, B, C, E, beta karoten), minerálních látek (hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj.) a antioxidanty. Tento skvělý čaj oceníte hlavně v situacích, které vyžadují maximální koncentraci. Yerba Maté je tak zdravou alternativou zejména pro studenty, kteří se připravují ke zkouškám.

Příprava čaje Yerba Maté

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.