Yerba mate Silueta

Kód:04100
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Paraguay

Yerba mate Silueta je kvalitní směs tvořená hlavně z Yerba Maté. Nabízí Vašemu tělu i mysli svěžest - lepší soustředění.

Složení: Yerba mate (min.90%), pomeranč, Boldovník vonný, citron.

Podrobné informace >
od 99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.88€
Velkoobchodní cena po přihlášení

Yerba Maté

Maté bývá označováno jako „zelené zlato indiánů“ nejen pro svou lahodnou a osvěžující chuť. Vysoký obsah kofeinu v příznivé kombinaci s ostatními látkami zajišťuje pozvolný a rovnoměrný povzbudivý účinek, díky němuž domorodí obyvatelé vydrží dlouhodobé fyzické vypětí v teplotách kolem 40 °C i bez přísunu potravy. Jihoamerické ženy pijí Yerba maté po staletí v době těhotenství s důvěrou v jeho posilující účinek. V USA a Evropě se však pro vysoký obsah kofeinu v maté těhotným ženám a malým dětem nedoporučuje.

Původ Mate není v čajovníku, nýbrž v listu cesmíny paraguajské. Obsah kofeinu je 6,5%, což je asi o 1,5% více než v kávě, nebo čaji. Mate obsahuje řadu vitamínů, bílkoviny, magnezium, železo, sodík, fluor a další, pro lidský organismus důležité látky. Připravený jako sypaný čaj se skvělými přísady.

Yerba mate Silueta je kvalitní směs tvořená hlavně z Yerba Maté. Nabízí Vašemu tělu i mysli svěžest - lepší soustředění.  Složení: Yerba mate, pomeranč, Boldovník vonný, citro

Příprava čaje Yerba Maté

 

E-shop dodala firma   Liquid Design