Mlýnek na kávu Istanbul

Kód: 00751
1 390 Kč / ks 1 148,76 Kč bez DPH 1 390 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Mlýnek na kávu Istanbul je kvalitní kávomlýnek od české firmy Lodos, která byla založena již v roce 1923. Mlýnek je vyroben z mosazi zlaté barvy, přičemž vnitřní ústrojí je poniklované a mlecí kameny jsou zhotoveny z kalené oceli. Na mlecí mechanismus je poskytována záruka v délce 10 let.

Materiál: mosaz.
Barva: zlatá.
Výška: 19 cm.
Šířka: 4,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost.

Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, sám výrobce však na základě poznatků z praxe uvádí, že jeho mlýnky lze při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábí více než 90 let, jsou stále plně funkční.

Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovaný stupeň od velmi hrubého až po velmi jemné mletí, a to v závislosti na zvoleném způsobu přípravy kávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky na kávu
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: