SHOTI MAA Čakry - 6. a 7.čakra: Delighted - ajurvédský Yogi čaj

Kód: 03107
BIO kvalita
99 Kč / ks 86,09 Kč bez DPH 309,38 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Shoti Maa Chakras Potěšený - Delighted je vynikající zázvorový čaj, který je zaměřen na podporu funkce šestésedmé čakry. Tento kvalitní ájurvédský čaj posílí vaši schopnost intuice a dopomůže vám k dosažení vnitřního klidu.

Složení: zázvor* (41 %), citronová tráva*, citronová šťáva* (8 %), lékořice*, máta peprná*, citronová verbena*, černý pepř*, citronová kůra* (2 %), citronový extrakt (2 %), kardamom*, oddenek kurkumy*, skořice*, hřebíček*.

* = v bio kvalitě

Obsah: 32g; 16 hygienicky balených sáčků x 2g bez kovových sponek nebo lepidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šestá čakra se nachází na čele, mezi obočím, její barvou je modrá. Jde o čakru intuice, tedy náš šestý smysl. Lidé se slabou čakrou třetího oka jsou plní pochybností, neklidu a rozpaků. Nejsou schopni zvolit si z několika možností tu jedinou správnou a často mají pocit, že nejsou ve správný čas na správném místě. Vyrovnaná funkce šesté čakry se naopak projevuje prozíravostí a intuitivním jednáním.

Sedmá čakra se nachází na temeni hlavy, má fialovou barvu a je spojena se schopností vnímat nekonečno a smíření. Je symbolem našeho ztotožnění se s nekonečnem a vesmírem. Slabá sedmá čakra se projevuje sklonem k egocentrismu, omezeným pohledem na realitu aslabým vztahem k vlastní duši. Při silné sedmé čakře je člověk naopak schopen své duši naslouchat a cítí bezbřehost vnitřního bohatství.

Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie (tzv. prány) různých frekvencí. Kromě toho, že energii přijímají, ji také vyzařují do okolí.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry se při duchovním rozvoji člověka rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. V každé působí určité vibrace energie.

Již zmíněných sedm hlavních čaker je umístěno nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje na jiné frekvenci a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována dovnitř čaker, přičemž ty, které se nachází ve spodní polovině trupu, se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě.

Strach, zklamání, napětí či šok mohou způsobit zablokování čaker, což znemožňuje volné proudění životní energie. Frekvence vibrací je u zablokovaných čaker nízká, někdy až neznatelná. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tak, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra kmitá naprosto přirozeně. Takové frekvence se nacházejí u léčivých kamenů - minerálů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI apod.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku na uvádění povinných výživových údajů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové čaje
Dodavatel: La Alternativa B.V.
Země původu: Nizozemí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: