Od 26.5.2023 bude probíhat rekonstrukce obchodu a okolí na Masarykově nádraží. Brzo Vás přivítáme v novém.

Vonné tyčinky Feng Shui - Metal - Kov

Kód: 00161
38 Kč / ks 31 Kč bez DPH 38 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení

Podpořte ve svém bytě či kanceláři energii kovu za pomoci vonných tyčinek z řady Feng Shui a vytvořte tak z místa, ve kterém trávíte většinu svého času, harmonický prostor, kde bude moci nerušeně proudit energie čchi.

Živel kovu nám přináší odhodlání, odvahu, vytrvalost a dobrou organizaci. Pokud vám tyto vlastnosti v životě chybí, nejspíš potřebujete energii kovu podpořit. Přizvěte na pomoc vonné tyčinky Feng Shui Metal - Kov!

Obsah balení: 20 ks vonných tyčinek s vůní opia, keramický stojánek ve tvaru sluníčka. Tyčinky jsou zabaleny v originálním, papírovém pouzdře.

Návod k použití: zapalte a nechte doutnat.

Upozornění: Nenechávejte hořet bez dozoru. Při odchodu z místnosti se vždy ujistěte, že jste tyčinku uhasili. Pokud nepoužijete přiložený stojánek, ale jinou podložku, dbejte na to, aby byla vyrobena z nehořlavého materiálu. Dohlédněte také na to, aby popel nepadal na hořlavý povrch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FENG SHUI – O ČEM TO JE ?

  • Feng-Shui je umění jak si kolem sebe vytvořit prostředí, které nás bude ovlivňovat pozitivní energií.
  • Feng-Shui – to je návrat k přírodě.
  • Podle filozofie Feng-Shui je vše propojené. V každém prvku YIN je zároveň také zárodek YANG. Ženský prvek v sobě nese mužský prvek a naopak, oba jsou zcela odlišné, ale nestojí proti sobě, vzájemně se doplňují. 
  • Z prastarého Feng-Shui se můžeme naučit, jak usměrnit proudění životní energie CCHI naším domem tak, aby jeho obyvatelé byli pozitivně naladěni, spokojení a tím pádem také duševně i fyzicky zdraví. 
  • Feng-Shui nás učí rozeznávat pět základních prvků. Jsou to - dřevo, země, oheň, kov a voda. Tyto prvky by měly být stále v rovnováze, abychom si kolem sebe zajistili tvořivou a posilující atmosféru naplněnou blahodárným tokem konejšivé, pozitivní energie.


ENERGIE CCHI – CO JE TO ?

Podle prastaré čínské filozofie energie CCHI prostupuje vše. Pro nás, kteří jsme byli vychováni západní kulturou se energie CCHI dá vyložit a přiblížit jako atmosféra prostředí nebo také životní energie, která prostupuje vše kolem i uvnitř nás. Harmonie okolního prostředí (našeho domova či kanceláře) může podpořit, dokonce znásobit harmonii uvnitř naší duše a tím učinit kvalitnějším náš život a posílit naše zdraví. Uspořádáme-li předměty kolem sebe, uspořádáme si tím zároveň také své myšlenky. Pocítíme, že náš svět je více přátelský, pozitivní. Atmosféra kolem nás, prostředí kde žijeme nebo pracujeme, nás velmi ovlivňuje, aniž bychom si to někdy výrazně uvědomovali. 


NECHTE PROSTŘEDÍ VAŠEHO DOMOVA ČI KANCELÁŘE PRACOVAT 24 HODIN DENNĚ VE VÁŠ PROSPĚCH !

Stačí jen málo, jen pár drobností a budete blízko cíli, který všichni hledáme, pokoj v duši, vnitřní klid, mír a síla, vyrovnanost ducha a uspořádání myšlenek. Naše duševní rovnováha a fyzické zdraví spolu úzce souvisí. 


Jak tedy na to ? 

Ukliďte si byt, uspořádejte předměty v něm a obklopte se příjemnou vůní a barvami. Pak bychom Vám už jen doporučili konvičku dobrého a voňavého čaje z ČAJOVÉ ZAHRADY, pohodlně se usaďte, vychutnávejte a vnímejte všemi smysly, jak je Váš domov a celý život klidný a harmonický. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky, stojánky
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Vonné tyčinky - Stojánky: Vonné tyčinky
Země původu: Indie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 5.12.2021
Použila jsem jednou.Uvidíme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čajová zahrada je naše vlastní autentická značka, která pro vás již více než 20 let dováží stovky různých čajů, z nichž si dokáže vybrat každý! Je jedno, jestli máte rádi prémiové zelené čaje, nebo preferujete spíše různé ovocné směsi. Pokud je pro vás prioritou kvalita použitých surovin, jejich následné šetrné zpracování a také velmi přívětivá cena, pak jste tu správně. A pevně věříme, že jakmile naše produkty jednou ochutnáte, budete nadšení.