O nákupu

Doprava zdarma

Na dopravu zdarma má nárok každý náš maloobchodní zákazník z České republiky, který si u nás objedná zboží za více než 1 000 Kč. Jen pro Vaši představu, tato částka odpovídá 2 až 3 kg kávy.
Rychlá doprava

K tomu od nás dostanete aktuální slevu na nákup.

U objednávek, jejichž hodnota nepřesáhne 1000 Kč, činí cena dopravy 100 Kč.

Zásilky adresované na Slovensko jsou zpoplatněny dopravným ve výši 180 Kč (6,87 EUR), a to i v případě objednávek nad 1000 Kč (38,18 EUR).

Pokud jste z Prahy či blízkého okolí, pak si objednané zboží můžete zcela zdarma vyzvednout v naší prodejně v Praze-Holešovicích. Adresu včetně otevírací doby najdete zde.

Své zboží si kromě toho za výhodných podmínek můžete nechat zaslat do některého z téměř 600 českých a více než stovky slovenských výdejních míst, provozovaných pod hlavičkou společnosti Zásilkovna s.r.o. Využití tohoto způsobu dopravy Vás vyjde na 79 Kč, ještě více pak ušetříte, pokud zvolíte platbu předem, v takovém případě za dopravu zaplatíte 49 Kč. Zaslání zboží na slovenskou pobočku Zásilkovny je zpoplatněno částkou ve výši 121 Kč (4,62 EUR), a to bez ohledu na to, zda zboží bylo zaplaceno předem převodem na účet, anebo bude zaplaceno teprve při jeho převzetí.

Nárok na dopravu zdarma mají také velkoobchodní zákazníci, a to v případě, kdy hodnota jejich objednávky přesáhne částku 3 500 Kč s DPH. Objednávky o nižší hodnotě jsou zpoplatněny dopravným ve výši 133 Kč s DPH.

Další informace týkající se doručení objednaného zboží najdete zde.

Jak objednat zboží

Objednávky můžete uskutečnit těmito způsoby:

1/ prostřednictvím našeho e-shopu www.cajova-zahrada.cz;

2/ e-mailem zaslaným na adresu info@cajova-zahrada.cz;

3/ telefonicky na číslech: +420 266 711 195, +420 739 017 476;

4/ poštovní zásilkou adresovanou na:

Great Tea Garden s.r.o.
Čajová zahrada®
Veletržní 590/43
170 00 Praha 7 - Holešovice

Pro rychlejší komunikaci, prosím, vždy uvádějte Váš aktuální telefonický kontakt.

Slevové kupony a novinky

Všem zákazníkům doporučujeme přihlásit se k odebírání našeho newsletteru, jehož součástí bývají kromě žhavých novinek také slevové kupony, nárok na dopravu zdarma, akční nabídky či nejrůznější tipy. 

EET - Babišova účtenka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat
přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.