Marcela Košanová - Marč Tea

12 položek celkem
Marcela Košanová & Hlava plná nápadů Kód: 04707
Marcela Košanová & Odešel jsi! Budeš litovat! Kód: 04711
Marcela Košanová & Odvážný businessman Kód: 04703
Marcela Košanová & Omlazující nápoj čarodějek Kód: 04704
Marcela Košanová & Probouzím novou lásku Kód: 04709
Marcela Košanová & Proti smutku
179 Kč
Kód: 04701
Marcela Košanová & Šťastná, vdaná a bohatá Kód: 04702
Marcela Košanová & Šťastný pár
179 Kč
Kód: 04700
Marcela Košanová & Štědrý gentleman
179 Kč
Kód: 04708
Marcela Košanová & Úspěšná a silná bojovnice Kód: 04705
Marcela Košanová & Věrný a vášnivý manžel Kód: 04706

Marcela Košanová a její nápoje lásky, nápoje dávající sílu a odvahu, nápoje mládí a nesmrtelnosti jsou nám dobře známé. Víme o nich od dětství z pohádek a není na tom nic divného. Jenomže i dnes jsou čarodějky jako Marcela Košanová - bylinkářky, které používají tajemné nápoje se stejnou samozřejmostí jako víly z prastarých příběhů. Ani na tom není nic divného. Každý z nás ví, že vůně květin dokáže uspat nebo rozveselit. Vůně koření nám navodí příjemnou atmosféru, nebo probudí chuť k jídlu. Jsou nápoje, které nás zklidní a jiné nás naopak vzruší. To je všeobecně známo, ale bylinné směsi umí mnohem víc.
Bylinné čaje Marč Tea mají svou magickou moc a jsou-li dobře spojeny, čarují. Svou vůní i svou chutí přinesou člověku úlevu, smíří znesvářené páry, přivolají lásku, ochrání rodičku nebo učiní ženu neodolatelnou.Vraťme se do pohádky a staňme se šťastnějšími a silnějšími. Nechme kolem sebe rozvonět magický opar a ochutnejme doušek prastaré síly.

Vaše Marcela Košanová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení