O nás

Do čaje a kávy jsme byli zapálení odjakživa a již před více než 20 lety jsme se rozhodli tuto zálibu proměnit i v celoživotní náplň. Založili jsme tak naši rodinnou společnost Great Tea Garden s.r.o., která je vlastníkem ochranné známky Čajová zahrada. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a co možná nejlepším servisu na míru každému zákazníkovi.

Nabízíme vám jenom to zboží, které bychom sami chtěli sdílet s našimi milými u nedělního oběda. O naše znalosti se rádi podělíme a poradíme vám, aby byl váš nákup co nejpříjemnější a nejpohodlnější. A navíc se nestane, že byste u nás neměli z čeho vybírat. V našem e-shopu www-cajova-zahrada.cz totiž najdete na 500 druhů čaje, přes 60 druhů kávy ze všech koutů světa a také spoustu doplňků a příslušenství - zkrátka všechno na jednom místě.

Navíc máme všechny produkty v kvalitě, jaká jen stěží hledá konkurenci. Nevěříte? Tak například kávu dovážíme ještě zelenou přímo z plantáží a to v originálních jutových pytlích. Pražíme ji až tady u nás a to co možná nejkratší dobu před odesláním k vám, takže můžeme za naprostou čerstvost a prvotřídní kvalitu dát opravdu ruku do ohně.

O kávě _O nás

A jestli fandíte spíše čajům, můžete si být jisti, že si u nás také vyberete. Nabízíme totiž kvalitní sypané i sáčkové, černé, zelené, bílé, žluté, bylinkové i ovocné. Zároveň dobře víme, že naši zákazníci se na objednávku už velmi těší, a proto máme ve zvyku jim poskytnout rychlou dopravu za dobrou cenu nebo dokonce i úplně zdarma.

Zkrátka a dobře se o naše zákazníky staráme tak, jako by byli členy naší rodiny. A stejně jako ve všech dobrých rodinách, i u nás tvoří základ zodpovědnost, spolehlivost a otevřenost.

O%20n%C3%A1s%20-%20%C4%8Cajov%C3%A1%20zahrada

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení