O nás

Do čaje a kávy jsme byli zapálení odjakživa a již před více než 20 lety jsme se rozhodli tuto zálibu proměnit i v celoživotní náplň. Založili jsme tak naši rodinnou společnost Great Tea Garden s.r.o., která je vlastníkem ochranné známky Čajová zahrada. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a co možná nejlepším servisu na míru každému zákazníkovi.

Nabízíme vám jenom to zboží, které bychom sami chtěli sdílet s našimi milými u nedělního oběda. O naše znalosti se rádi podělíme a poradíme vám, aby byl váš nákup co nejpříjemnější a nejpohodlnější. A navíc se nestane, že byste u nás neměli z čeho vybírat. V našem e-shopu www-cajova-zahrada.cz totiž najdete na 500 druhů čaje, přes 60 druhů kávy ze všech koutů světa a také spoustu doplňků a příslušenství - zkrátka všechno na jednom místě.

Navíc máme všechny produkty v kvalitě, jaká jen stěží hledá konkurenci. Nevěříte? Tak například kávu dovážíme ještě zelenou přímo z plantáží a to v originálních jutových pytlích. Pražíme ji až tady u nás a to co možná nejkratší dobu před odesláním k vám, takže můžeme za naprostou čerstvost a prvotřídní kvalitu dát opravdu ruku do ohně.

O kávě _O nás

A jestli fandíte spíše čajům, můžete si být jisti, že si u nás také vyberete. Nabízíme totiž kvalitní sypané i sáčkové, černé, zelené, bílé, žluté, bylinkové i ovocné. Zároveň dobře víme, že naši zákazníci se na objednávku už velmi těší, a proto máme ve zvyku jim poskytnout rychlou dopravu za dobrou cenu nebo dokonce i úplně zdarma.

Zkrátka a dobře se o naše zákazníky staráme tak, jako by byli členy naší rodiny. A stejně jako ve všech dobrých rodinách, i u nás tvoří základ zodpovědnost, spolehlivost a otevřenost.

O%20n%C3%A1s%20-%20%C4%8Cajov%C3%A1%20zahrada