Čaj Puerh - čaj na hubnutí

14 položek celkem
China Puerh Mini Tuocha 14ks - černý čaj Kód: 00090
Puerh Tea Originál - černý čaj Kód: 04061
Nůž Peking na lisovaný čaj Puerh Tea
199 Kč
Kód: 00114
Sypaný čaj Puerh Tea v dóze - čaj na hubnutí
199 Kč
Kód: 04408
Zelený sypaný čaj Puerh Tea Ya Bao - Čajové pupeny Kód: 04345
Puerh Tea Cihla 100g original Kód: 00102
Nahoru
Další produkty

Čaj Pu erh je nejstarším čajem světa. V čínské provincii Yunnan se tento černý čaj, který se získává dodatečnou fermentací, pěstuje již více než 1 700 let. A už od začátku má u místních pověst nápoje prospívajícího zdraví. Pozitivní účinky, které má čaj pu erh na lidský organismus, vyzdvihl v jedné ze svých knih také slavný lékař a farmaceut Čao Süe-min z doby dynastie Čching, jehož díla dodnes platí za důležité prameny tradiční čínské medicíny. Podporuje jin a jang a vytváří tak, pokud ho člověk pravidelně pije, dlouhý, zdravý život," opěvuje Süe-min pu erh na stránkách knihy. Nutno dodat, že sám se dožil úctyhodného věku 102 let. Možná i díky tomu, že si po celý svůj život pu erh denně dopřával.
Rozhodnete-li se i Vy hubnout s čajem Pu erh, vězte, že lepších výsledků dosáhnete tehdy, pokud navíc změníte svou životosprávu, tj. upravíte jídelníček a do svého života zařadíte více pohybu. Vyzkoušet můžete například bleskovou dietu s čajem Pu erh. Více zde.

Zdroj informací: Li Wu - Čaj, který spaluje tuky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení