Lapacho Krvavý pomeranč

Kód:04167
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Brazílie

Lapacho Krvavý pomeranč - Kůra z jihoamerického stromu z hraniční oblasti mezi Argentinou a Brazílií. Bývá označován jako čaj Inků. Chutná velmi dobře jako teplý i studený čaj, nejlépe na lačný žaludek.

Složení: Lapacho (min.95,5%), aroma, pomerančová kůra (min.1%), pomerančový granulát (min.1%)(pomerančový džus (koncentrát), pomerančové kousky).

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
123,75 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Lapacho

Lapacho je vnitřní kůra stromů Tecome Lapacho – odrůd Lapacho Colorado a Lapacho Morado, vyskytujících v lesích Brazílie, Bolívie, Peru, severní Argentiny a Paraguaje. V Andách dosahují stáří až 700 let. 

Do Evropy se Lapacho dostalo s Vikingy, kteří je během svých cest měnili za drahé kameny. Lapacho popíjeli ruští carové i mniši v makedonských klášterech. 

Lapacho chutná velmi dobře teplé i studené, nejlépe na lačný žaludek. Doporučená denní spotřeba se pohybuje od 2 šálků á 0,2 dl až po 2 litry.

Lapacho Krvavý pomeranč - Kůra z jihoamerického stromu z hraniční oblasti mezi Argentinou a Brazílií s léčivými účinky zejména v oblasti imunitního systému a v boji proti rakovině.

 

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů.
Z tohoto důvodu Vám nemůžeme říci na co tento produkt má příznivé účinky a musíte si to najít sami například v herbářích apod.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.