Nana Máta

Kód:04010
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Egypt

Nana Máta (někdy se jí také říká Marocká máta) je lahodný bylinný čaj. nejvyšší kvality. Tento divoce rostoucí druh máty je velmi aromatický. Mátový čaj lze pít teplý i studený a není třeba ho sladit.

Složení: listy nana máty (Menthae Folium).

Hmotnost: 40g e

Podrobné informace >
Cena:
69,00 Kč
60,00 Kč bez DPH
2.68€
Velkoobchodní cena po přihlášení
172,50 Kč / 100g

Příprava - mátový čaj

  • Do hrnečku (250 ml) nasypeme 1 až 2 lžičky čaje
  • Zalijeme vroucí vodou (100ºC)
  • Louhujeme 5 až 10 minut. Myslete na to, že čím déle budete čaj louhovat, o to víc hořký bude Váš nápoj. Platí také pravidlo, že čím kratší dobu čaj louhujete, o to nižší jsou jeho účinky.
  • Podle chuti můžeme přidat sladidlo, med, citron apod.

 Nana Máta (někdy se jí také říká Marocká máta) je lahodný bylinný čaj nejvyšší kvality, který zlepšuje trávení, a je tedy výborným nápojem (nejenom) po jídle. Tento divoce rostoucí druh máty je velmi aromatický, takže má pozitivní dopad i na dýchání. Mátový čaj působí příznivě také na nervovou soustavu a žaludeční neurózy. Používá se mimo jiné ke zmírnění bolestí. Pro své výtečné aroma je oblíbenou součástí čajových směsí, výborně chutná např. v kombinaci se zeleným čajem. Mátový čaj lze pít teplý i studený a není třeba ho sladit.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

English

Nana mint cut

 

Deutsch

Nanaminze geschnitten

 

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.