Ibišek květ

Kód:04016
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Egypt

Ibiškový čaj - Súdánská růže je výborný bylinný čaj, který se pije po celém světě. Má lahodnou kyselou chuť. Kdo jezdí na dovolenou do Egypta tak tento nápoj bude znát pod názvem KARKADE.

Složení: květy ibišku (Hibiscus sabdariffa).

Hmotnost: 50g e

138,00 Kč / 100g
69,00 Kč
60,00 Kč bez DPH
2.68
Velkoobchodní cena po přihlášení

Ibiškový čaj

Ibiškový čaj (Sudánská růže) lze pít teplý i studený. V obou případech si pochutnáte na výtečném nápoji, který Vás okouzlí svým šarmem. 

Čaj z ibišku (Hibiscus či Karkade) je egyptský národní čaj, který se tu pije prakticky pořád. Setkáte se s ním v kavárnách, při posezení u vodní dýmky i šachových hrách. Ibiškový čaj má výbornou chuť, typické, silné aroma a zaručeně Vás osvěží.

Příprava - ibiškový čaj

 Ibiškový čaj je výborný bylinný čaj, doslova napěchovaný vitaminem C, provitaminem A, vitaminy B1, B6 a niacinem, celou řadou antioxidantů a minerálních látek (hořčík, vápník a železo). Ibiškový čaj by měli pravidelně pít lidé trpící vysokým krevním tlakem, zvýšeným obsahem cholesterolu, ale také diabetici. Tomuto čaji se připisují i diuretické, antibakteriální a dokonce i protinádorové účinky. Ibiškový čaj je mimo to oblíbeným prostředkem k regulaci nadměrného pocení a zvýšení vitality.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

English

Hibiscus blossoms whole

 

Deutsch

Hibiskusblüten ganz

 

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.