Ostružina & Malina

Kód:04192
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Ostružina & Malina je ovocný čaj, který jde krok s krokem s příchutí ostružin a malin. Další přísady dělají tuto ovocnou směs tak dobrou. Plná chuť lesních plodů a černých bobulí.

Složení: rybíz (rybíz, oddělující prostředek: rostlinný olej), ibišek, bezinky, rozinky, ostružiny (min.5%), aroma, malinový granulát (min.2,65%)(glukózový sirup (pšenice), cukr, maliny, zahušťovadlo: alginát sodný).

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
110,00 Kč / 100g
99,00 Kč
86,09 Kč bez DPH
3.84
Velkoobchodní cena po přihlášení

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Ostružina & Malina je ovocný čaj, který jde krok s krokem s příchutí ostružin a malin. Další přísady dělají tuto ovocnou směs tak dobrou. Plná chuť lesních plodů a černých bobulí.  Složení: rybíz (rybíz, oddělující prostředek: rostlinný olej), ibišek, bezinky, rozinky, ostružiny (min.5%), aroma, malinový granulát (min.2,65%)(glukózový sirup (pšenice), cukr, maliny, zahušťovadlo: alginát sodný).

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Berryblend

Ingredients: Currants (currants, seperating agent: vegetable oil), hi- biscus, elderberries, grapes, blackberries, flavour, raspberryfruitgra- nulate (glucose syrup -wheat-, sugar, rasp-berries, thickening agent: sodium alginate). Full-bodied forest fruits-blackberry-taste.

Italiono

Mix di bacche

Ingredienti: Uva passa di corinto (corinto, separatore: olio vegetale), fiori di ibisco, bacche di sambuco, uva passa, more, aroma, granula- to di lamponi (sciroppo di glucosio -frumento-, zucchero, lamponi, addensante: alginato di sodio). Gusto abboccato di frutti di bosco e mora.

Deutsch

Beerenmix

Zutaten: Korinthen (Korinthen, Trennmittel: pflanzliches Öl), Hi- biskusblüten, Holunderbeeren, Weinbeeren, Brombeeren, Aroma, Himbeerfruchtgranulat (Glukosesirup -Weizen-, Zucker, Himbeeren, Verdickungsmittel: Natriumalginat). Vollmundiger Waldbeer-Brom- beer-Geschmack.

Français

Mélange de baies

Ingrédients: Corinthe (raisins de corinthe, antiagglomérant: farine de riz), pétales de hibiscus, baies de sureau, grain de raisin, mûres, arôme, granulé de framboise (sirop de glucose -blé, sucre, framboi- ses, produits d’épaississement: alginate de sodium). Goût plein en bouche de myrtille et de mûre.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.