Maté Green Pampero v dóze

Detoxikační čaje Novinka
Kód:04410
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Brazílie

Maté Green Pampero je praženou obdobou tradičního povzbuzujícího nápoje jihoamerických Indiánů, který se získává z drcených listů cesmíny paraguayské a jehož nálev se vyznačuje chlebově nasládlou, praženou chutí lehce kouřového charakteru. Pražené maté je o něco povzbudivější než zelené maté - může za to právě proces pražení, při kterém se z chemických vazeb uvolňuje kofein. Kromě energie dodá tělu celou řadu látek prospěšných lidskému organismu.

Obsah: pražené drcené listy cesmíny paraguayské.

Hmotnost: 180g e

Podrobné informace >
Cena:
169,00 Kč
146,96 Kč bez DPH
6.63€
Velkoobchodní cena po přihlášení
93,89 Kč / 100g

Povzbuzující účinek maté je dán přítomností trojice alkaloidů - kofeinu, theobrominu a theofylinu. V porovnání s čajem i kávou obsahuje více kofeinu, povzbuzující efekt se však v případě maté dostavuje pomaleji, déle přetrvává a jen pozvolna odeznívá.

Maté obsahuje také celou řadu látek prospívajících lidskému zdraví - zhruba 20 druhů aminokyselin, vitaminy A, B1, B2, B3, B5 a C a minerální látky jako hořčík, mangan, vápník, železo, selen, draslík, křemík a fosfor.

Navíc urychluje metabolismus tuků, vyplavuje škodliviny z těla, upravuje trávení a pozitivní vliv má také na činnost mozku. Dalším důležitým benefitem je skutečnost, že nezatěžuje srdce. Je schopno nahradit jídlo, takže zahání pocit hladu.

E-shop dodala firma   Liquid Design