SHOTI MAA Piece on Earth® - Allow Compassion/Matcha - Yogi čaj

Kód: 03153
Novinka BIO kvalita
99 Kč / ks 86,09 Kč bez DPH 343,75 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Zapomeňte na předsudky a zkuste se vcítit do těch druhých, snažte se je pochopit. Že je to nemožné? Ale kdepak, vždyť toho máme hodně společného - všichni žijeme na jedné planetě. Dopřejte si šálek yogi čaje Shoti Maa Peace on Earth® Allow Compassion - Sladká Matcha, delikátní nasládlé směsi zelených čajů, japonského čaje Matcha, kopřivy a fenyklu, a vůle k soucítění s těmi druhými už přijde sama.

Složení: zelený čaj* (45 %), kopřiva*, zázvor*, máta kadeřavá*, citronová tráva*, fenykl*, skořice*, japonský zelený čaj Matcha* (2 %), bazalka*, myrtovník citronový*, kořen kurkumy*, kardamom*, hřebíček*, černý pepř*.
* = v bio kvalitě


Obsah: 28,8g; 16 hygienicky balených sáčků x 1,8g bez kovových sponek nebo lepidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peace on Earth® (Mír na Zemi) je jednou z řad yogi čajů spadajících pod značku Shoti Maa. Jde o kolekci tří bylinno-kořeněných ájurvédských směsí - Allow Joy, Allow Love a Allow Compassion – které byly namíchány tak, aby přispěly k celkovému zklidnění lidského organismu.

Základem je myšlenka, že pouze vnitřně vyrovnaný člověk nemá potřebu vyvolávat jakékoliv konflikty, a to včetně těch válečných. Svět se tedy stane lepším, pokud se otevřeme lásce (k tomu Vám pomůže čaj Allow Love), dokážeme se vcítit a navzájem pochopit jeden druhého (čaj Allow Compassion) a nedopustíme, aby nás opustila radost ze života, protože jedině tak budeme šťastní (čaj Allow Joy). A o to jde...

Koupí kteréhokoliv čaje z řady Peace on Earth® navíc podpoříte iniciativy, které usilují o nastolení celosvětového míru. Jedno procento z výtěžku jejich prodeje totiž společnost Hari Tea, která značku Shoti Maa vlastní a která je producentem těchto čajů, věnuje na podporu činnosti zmíněných protiválečných a mírových organizací.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku na uvádění povinných výživových údajů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové čaje
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Nizozemí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: