Korálový ostrov ®

Ochranná známka ®
Kód:04186
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Korálový ostrov ® je ovocný čaj s lehkou a plnou chutí ovoce. Výborná kvalita. Malinovo broskvovo pomerančová chuť.

Složení: rybíz (rybíz, oddělující prostředek: rostlinný olej), šípky, bezinky, ibišek, borůvky, příchuť, višeň - kousky, ostružiny.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
132,22 Kč / 100g
119,00 Kč
103,48 Kč bez DPH
4.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

® patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o.

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Korálový ostrov ® je ovocný čaj s lehkou a plnou chutí ovoce. Výborná kvalita. Malinovo broskvovo pomerančová chuť.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Coral Island

Ingredients: Currants (currants, seperating agent: vegetable oil), rose hips, elderberries, hibiscus, blueberries, flavour, cherry pieces, black- berries. Raspberry-peach- orange-taste.

Italiono

Isola di corallo

Ingredienti: Uva passa di corinto (corinto, separatore: olio vegetale), bucce di cinorrodo , bacche di sambuco, fiori di ibisco, mirtilli neri, aroma, pezzi di amarena, more. Gusto di lampone, pesca e arancia.

Deutsch

Koralleninsel

Zutaten: Korinthen (Korinthen, Trennmittel: pflanzliches Öl), Ha- gebuttenschalen, Holunderbeeren, Hibiskusblüten, Heidelbeeren, Aroma, Sauerkirschstücke, Brombeeren. Himbeer-Pfirsich-Orangen- Geschmack.

Français

Île de corail

Ingrédients: Corinthes (raisins de Corinthe, antiagglomérant: farine de riz), pelures d‘églantine, baies de sureau, pétales de hibiscus, myrtilles, arôme, morceaux de griottes, mûres. Goût de framboise, de pêche et d’orange.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.