Bezinkový punč ®

Ochranná známka ®
Kód:04179
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Německo

Bezinkový punč® je ovocný čaj s vynikající, bezinkově-rumovo-smetanovou chutí.

Složení: bezinky (min.40%), rybíz (rybíz, oddělující činidlo: rostlinný olej), ibišek, hrozinky (hroznové víno, slunečnicový olej), cukrové krystaly, aroma, květy chrpy.

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
132,22 Kč / 100g
119,00 Kč
103,48 Kč bez DPH
4.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

® patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o.

Čajová Zahrada - Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme ovoce a byliny, které jsou sušené procesem tzv. suchým mrazem - lyofilizace. Ovoce musí být sušeno v celku (aby se zabránilo částečnému spálení ovoce při mražení) a s velmi pomalým zvyšováním teploty. Proces ochlazování a sušení ovoce v celku zabere mnohem více času než je tomu u menších ovocných plátků. A navíc je zapotřebí mnohem více energie k dokončení tohoto procesu. 

Ovoce i byliny si tak zachovávají důležitou čerstvost a hlavně uchovávají si až 90% všech svých vitamínů. Když si ovocný čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a může ho si sníst.

  • Ovocné čaje pravidelně jednou za 14 dní dovážíme v potřebném množství.
  • Proto vždycky našim zákazníkům prodáváme čerstvé čaje.
  • Vždy 100% dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Bezinkový punč® je ovocný čaj s vynikající, bezinkově-rumovo-smetanovou chutí.  Složení: bezinky (min.40%), rybíz (rybíz, oddělující činidlo: rostlinný olej), ibišek, hrozinky (hroznové víno, slunečnicový olej), cukrové krystaly, aroma, květy chrpy.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

 

English

Elderberry Punch

Ingredients: Elderberries, currants (currants, seperating agent: vege- table oil), hibiscus, grapes, candy-sugar, flavour, cornflowers. Elder- berry-rum-cream-taste.

Italiono

Ponce di sambuco

Ingredienti: Bacche di sambuco, uva passa di corinto (corinto, sepa- ratore: olio vegetale), fiori di ibisco, uva passa, candy sugar, aroma, fiori di fiordaliso. Gusto di coccola di sambuco, rum e panna.

Deutsch

Holunderpunsch

Zutaten: Holunderbeeren, Korinthen (Korinthen, Trennmittel: pflanz- liches Öl), Hibiskusblüten, Weinbeeren, Kluntinchen, Aroma, Korn- blumenblüten. Fliederbeer-Rum-Sahne-Geschmack.

Français

Punch de sureau

Ingrédients: Baies de sureau, corinthe (raisins de Corinthe, anti- agglomérant: farine de riz), pétales de hibiscus, graines de raisins, candis, arôme, pétales de grain. Goût de baie de sureau, de rhum et de crème.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.