Lapacho čistá kvalita

Detoxikační čaje
Kód:04041
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Brazílie

Lapacho - vnitřní kůra z jihoamerického stromu z hraniční oblasti mezi Argentinou a Brazílií. Bývá označován jako čaj Inků. V zemi původu se připravuje jako teplý nebo studený nápoj a nejlépe se pije na lačný žaludek.

Složení: lapacho čisté přírodní (vnitřní kůra)

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
148,75 Kč / 100g
119,00 Kč
103,48 Kč bez DPH
4.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

Lapacho

Lapacho je vnitřní kůra stromů Tecome Lapacho – odrůd Lapacho Colorado a Lapacho Morado, vyskytujících v lesích Brazílie, Bolívie, Peru, severní Argentiny a Paraguaje. V Andách dosahují stáří až 700 let. 

Do Evropy se Lapacho dostalo s Vikingy, kteří je během svých cest měnili za drahé kameny. Lapacho popíjeli ruští carové i mniši v makedonských klášterech. Vůně nálevu je dubová s mírně vanilkovým a citronovým dozvukem. 

Naše Lapacho je zpracováno v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č.58/2018 Sb nesmí být použito jako potravina. Lapacho prodáváme výhradně jako surovinu k přípravě nálevu k vnějšímu použití. Lapachem lze potírat i kůži.

 

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

English

Lapacho natural

 

Deutsch

Lapacho natur

 

 

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu Vám nemůžeme říci na co tento produkt má příznivé účinky a musíte si to najít sami například v herbářích apod.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.