Plakát India Ambootia

Kód: 00119V
49 Kč / ks 40,50 Kč bez DPH 49 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2021
Plakát s pohledem na čajovou plantáž Ambootia, která se nachází v jedné z nejvýznamnějších produkčních oblastí čaje v Indii, v regionu Darjeeling. Skvělý k výzdobě čajovny i jako dekorace do bytu či kanceláře opravdového milovníka čaje.

Formát plakátu: A3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj z plantáže Ambootia v Darjeelingu

Čajové plantáže v indickém regionu Darjeeling si vydobyly pověst produkcí těch nejjemnějších černých čajů. Čaje se v této oblasti pěstují už od roku 1850. A přestože mnoho místních plantáží postupem let zaniklo, čaje z těch, které doposud fungují, jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. Patří mezi ně také Ambootia, ve které jsou produkovány čaje v bio kvalitě.

Majitelé plantáže Ambootia si dávají záležet na tom, aby vše, co dělají, bylo v souladu s přírodou. Jsou si vědomi toho, že díky ekologickému zemědělství lze předcházet erozi půdy a zlepšit její úrodnost, což se pak odrazí také na kvalitě takto vypěstovaného čaje.

Na plantáži Ambootia se používá výhradně přírodních hnojiv, díky čemuž je půda prosta zbytků chemických látek. Díky využívání elektřiny z obnovitelných zdrojů, jakým je např. voda, se tu navíc daří redukovat uhlíkové stopy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plakáty
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: