Káva Jamaica Blue Mountain

Kód:00053
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Jamajka

Káva Jamaica Blue Mountain je nejkvalitnější káva na kterou si vzpomenete. Nadstandartní kvalita chuti a vůně.

Chuťově vybroušen k dokonalosti, se silnou rozhodnou vůní. Zrnková káva je čerstvě pražená, nedávno ještě byla na Jamajce.

Složení: 100% zrnková káva arabika

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
758,00 Kč / 100g
379,00 Kč
329,57 Kč bez DPH
15.07
Velkoobchodní cena po přihlášení

Káva Jamaica Blue Mountain

Opravdu dobrá arabica pěstovaná na Jamajce je Káva Blue Mountain; je to obchodní označení pro kávu nejvýznamnějších pěstitelů v zemi. Na stupnici kvality je jednou z nejvýše hodnocených sort na světě. Vyznačuje se velkým zrnem, vyváženou chutí a sladkou vůní. K vychutnání plného aroma této kávy je nutné na šálek uvařit více kávových zrn než u jiných odrůd. Šetří-li se na zrnkové kávě, chutná hotový nápoj poněkud ploše.

Blue Mountain káva je ze zelených zrn s modralým leskem pro znalce mimořádným požitkem. Je to káva arabica s plnou chutí, harmonická a s ovocnou příchutí - má tedy vše, co si jen lze od kávy přát. Vůně je intenzivní a silná, ale především vysoce kvalitní je chuť. Aroma i chuť čerstvě upražené Blue Mountain se udrží neobvykle dlouho a rozvine se, jak by řekli znalci vína, teprve při pití. 

Doporučená příprava kávy

  • Na 1 šálek (200ml) použijte
  • 1-2 lžičky mleté kávy (5-7g)
  • zalijte vroucí vodou

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.

Čajová zahrada je e-shop a kamenný obchod kde najdete výběrovou kávu arabica se zaručenou maximální čerstvostí. A to protože pražení kávy probíhá v Čechách. Velmi výrazná chuť i aroma kávy. Pražíme výhradně kávu odrůdy arabica z různých oblastí světa.

Káva je balená ve speciálních originálních sáčcích s jednocestným ventilkem, který umožňuje únik CO2 (odchází z kávy po dobu několika dní po upražení) a zároveň zamezuje přístupu vzduchu. Nejlepší je středně upražená, kterou taky nabízíme. Platí pouze pro 100g, 200g a 500g.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.