Privátní značka kávy

Kód:00021
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Brazílie

Kvalitní káva zabalená v nádherné dóze, na níž se vyjímá logo Vaší firmy. Posuďte sami, není to ta pravá kombinace pro dárek určený Vašim obchodním partnerům či zaměstnancům? Výtečná káva v dóze potěší chuťové buňky obdarovaného a navíc je skvělým nosičem reklamy. Pořídit takový dárek navíc není nic složitého! Stačí se pouze rozhodnout pro některou z káv z našeho sortimentu a určit, zda Vám ji v dózách s Vaším logem máme dodat zrnkovou či čerstvě namletou. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z variant, vždy máte jistotu, že svým partnerům či zaměstnancům darujete čerstvě praženou kávu. Kávu si totiž sami pražíme v naší pražírně v Praze.

Složení
: 100% zrnková káva arabica.

Hmotnost: 200g e

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
99,50 Kč / 100g
199,00 Kč
173,04 Kč bez DPH
7.91
Velkoobchodní cena po přihlášení

Proč mít privátní (svojí) značku kávy? Zde uvádíme několik příkladů:

  • Potřebujete pořídit dárek, který byste mohli věnovat svým obchodním partnerům jako projev díků za dosavadní spolupráci a ze kterého by se i nějakou dobu po darování dalo vyčíst, kdo je dárcem. Káva v dóze s Vašim logem řekne vše potřebné za Vás!
  • Spolupracujete s celou řadou významných klientů, kteří dokážou ocenit nápaditost, takže obdarovat je obligátní propiskou, blokem či klíčenkou s logem Vám nepřipadne příliš originální. Proč tedy nedarovat požitek z pití výtečné kávy?
  • Máte obchod či kavárnu a rádi byste svým zákazníkům vedle běžných, již zavedených značek nabídli i něco výjimečného, co nikde jinde nenajdou. A co takhle rozšířit sortiment o Vaši vlastní kávu? Že nemáte prostor ani čas na to zařídit vše potřebné počínaje produkcí až po upražení kávy? Nevadí, kávu v dózách Vám opatříme my!
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.