Vilcacora - Uňa del Gato

Detoxikační čaje
Kód:04073
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Peru

Vilcacora - Cat´s Paw - Kočičí dráp je původem z Peru. 

Složení: vnitřní kůra liány Vilcacora (Uncaria tomentosa).

Varianta Cena bez DPH Cena s DPH
238,00 Kč / 100g
119,00 Kč
103,48 Kč bez DPH
4.73
Velkoobchodní cena po přihlášení

Vilcacora

Vilcacora neboli Kočičí dráp je liánovitá rostlina z Amazonie, dosahující délky až 30 m. Ze 60 druhů vilcacory je jen jeden druh – Uncaria tomentosa unikátní svými léčivými vlastnostmi.

Zájem o tuto tradiční indiánskou léčivou rostlinu byl vyvolán mimo jiné i zjištěním, že u amazonských indiánských kmenů kde se hojně vilcacora užívá. Není vhodné pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, po transplantaci orgánů a při chemoterapii a radioterapii.

 

 Vilcacora - Cat´s Paw - Kočičí dráp je léčivý sypaný čaj původem z Peru.  Kůra liánovité amazonské rostliny posiluje imunitu organismu, je účinná při zánětlivých onemocněních, astmatu a žaludečních vředech.

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů.
Z tohoto důvodu Vám nemůžeme říci na co tento produkt má příznivé účinky a musíte si to najít sami například v herbářích apod.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies, více informací zde.