Od 26.5.2023 bude probíhat rekonstrukce obchodu a okolí na Masarykově nádraží. Brzo Vás přivítáme v novém.

Štíhlá & Fit - bylinná směs

Kód: 04034
79 Kč / ks 71 Kč bez DPH 158 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Milujete aktivní životní styl a pečlivě si hlídáte všechno, co jíte? Tak přesně pro vás je určena naše bylinná směs nazvaná Štíhlá a fit, která je do slova a do písmene nabitá zdraví prospěšnými látkami. A abychom pokryly vysoké nároky sportovců na příjem jednotlivých vitamínů a minerálů, po bok osvědčených čajů a bylinek jsme do této směsi zařadili a samotný vitamín C, který je doslova nepostradatelný pro správné fungování imunitního systému. Zakládá si vaše maminka na štíhlé linii? Tento čaj se hodí také jako pěkný dárek. 

Bylinková směs.
Složení: černý čaj, zelený čaj, pryskyřice z jasanu manna - kousky, semínka Guarany, kopřivové listy, příchuť, zelené Mate, květy slunečnice, červený rybíz, vitamin C, květy hlohu.

Hmotnost: 50g e

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co v čaji najdete?

Na základě nařízení Evropské komise bohužel nemůžeme u produktových popisků detailně rozebírat jejich zdravotní benefity, a proto jsme za tímto účelem vytvořili rozsáhlý herbář, kde všechny důležité informace o složkách našich čajů najdete. Přesto byste ale měli vědět, že v čajové směsi Štíhlá a fit najdete:

 • Černý čaj obsahující poměrně vysoké množství kofeinu, který podporuje soustředění a zvyšuje bdělost.
 • Zelený čaj, který obsahuje celou řadu minerálních látek, vitamínů i antioxidantů
 • Kousky pryskyřice z jasanu manna, které čajovou směs skvěle osladí a zároveň podle starých herbářů pomáhají s podporou imunitního systému.
 • Guaranu bohatou jak na stimulanty (kofein, theobromin či theofylin), tak i na vitamíny, třísloviny a pryskyřice.
 • Kopřivové listy doporučované při problémech s prostatou i ke zvýšení libida.
 • Naši příchuť, díky které je čaj prostě a jednoduše neodolatelný.
 • Zelené Mate, které obsahuje kofein a celou řadu vitamínů včele s vitamíny A, B, C a E.
 • Květy slunečnice, které bývají lidovými herbáři doporučovány ke snížení horečky i podpoře trávení
 • Červený rybíz bohatý na třísloviny, vitamín C i organiké kyseliny.
 • Vitamin C, což je veledůležitý antioxidant podporující správné fungování našeho imunitního systému.
 • Květy hlohu, jež díky obsahu specifických organických kyselin mohou mít pozitivní vliv na srdce a potažmo celý krevní oběh.

Jak si čaj připravovat?

Příprava našeho čaje Štíhlá a fit je velmi jednoduchá a bohatě postačí, když jednu nebo dvě lžičky čajové směsi zalijete vroucí vodou a necháte zhruba 5 minut louhovat. Pak už čaj můžete scedit a ještě teplý ho vypít. Bez obav můžete pít i více šálků denně, je však nutné mít na paměti, že obsahuje poměrně vysoké množství kofeinu, a tím pádem není vhodná jeho konzumace ve večerních hodinách. Skvěle se ale hodí před jakýmkoliv druhem sportovní aktivity.


  Fit & Slender with pear peach taste

 Ingredients: black tea, green tea, fl avouring, mate green, nett le leaves, manna bits, sunfl ower blossoms, red currants, vitamin C, guarana seeds, blackthorn blossoms

  Fit & Schlank mit Birne-Pfi rsich-Geschmack

Zutaten: Schwarzer Tee, Grüner Tee, Aroma, Mate grün, Brennesselblätt er, Mannastücke, Sonnenblumenblüten, rote Johannisbeeren, Vitamin C, Guaranasamen, Schlehdornblüten

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čajová zahrada je naše vlastní autentická značka, která pro vás již více než 20 let dováží stovky různých čajů, z nichž si dokáže vybrat každý! Je jedno, jestli máte rádi prémiové zelené čaje, nebo preferujete spíše různé ovocné směsi. Pokud je pro vás prioritou kvalita použitých surovin, jejich následné šetrné zpracování a také velmi přívětivá cena, pak jste tu správně. A pevně věříme, že jakmile naše produkty jednou ochutnáte, budete nadšení.