Čajové a kávové tipy na dárky: pro babičku a dědečka

Dárek pro babičku by měl vonět po domácí pohodě. Proto čaj Babiččina ošatka obsahuj šípky, jablka, ostružinové listí či bezinky. S tímto složením se kdokoli jednoduše přenese do dětství a bezstarostného objevování pokladů v zahradě. Zvolit si můžete některou ze tří variant objemu balíčku.

Ať už babička nebo dědeček jistě ocení některý ze speciálních vánočních čajů. My doporučujeme například dárkový balíček s názvem Vánoční cukroví. Skvěle bude chutnat například v kombinaci vanilkových rohlíčků podle rodinného receptu. Vybrat můžete nejenom běžný sáček, ale také krásnou zdobenou dózu z limitované edice.

Pokud si vaši prarodiče potrpí na klasiku, věnujte jim skvělý černý čaj, který vyrostl na svazích exotické Srí Lanky. Tea Tang Ceylon Royal Tea se pyšní vysokou kvalitou a pořídit jej můžete v mnoha variantách. Darovat můžete sypaný či porcovaný čaj. Vybírat můžete i z krásných krabiček s místem čajové plantáže, na níž čaj vyrostl, nebo z dóz například ve tvaru beden s čajem.

Na žádné návštěvě u babičky či dědečka nesmí chybět voňavá káva. Vyberte si některou z vánočních speciálů. Dopřejte si čerstvě praženou směs s aromatem vaječného koňaku, typickým aromatem whiskey se smetanou či belgických pralinek. Nebo věnujte vánoční balení kávy z Kolumbie. Zvolit můžete sáček nebo praktickou dózu a samozřejmě také zrnkovou či mletou variantu.

A pokud mají vaši prarodiče mlsný jazýček, nebojte se přidat k čaji ještě například směs cukrovinek libanonského původu plnou orientální ořechové chuti nebo osvěžující bonbony ze zeleného čaje s citronovou náplní či kávová cukrátka.