Od 26.5.2023 bude probíhat rekonstrukce obchodu a okolí na Masarykově nádraží. Brzo Vás přivítáme v novém.

Marshmallows Moka: Proč stojí za zkoušku?

Máte chuť na nějakou netradiční sladkost, která bude příjemně teplá a bude obsahovat navíc také pořádnou porci kofeinu? Tak to byste rozhodně měli sáhnout po kávě zvané marshmallows moka, která je delikátním spojením sladkých marshmallows, intenzivního kakaa a skvělé kávy. Pojďme se na ni podívat v tomto článku. 

Jak se dělá marshmallows moka? 

Marshmallows moka je ve skutečnosti nejen dobré chuťově, ale především neskutečně jednoduché. Základem všeho by měla být dobrá káva, kterou si umístíte do šálku. Následně si v menším hrnci ohřejte mléko, přidejte do něj dvě lžíce kvalitního kakaa a také marshmallows. Je důležité pravidelně míchat, aby se jednotlivé suroviny nepřipálily. Až se marshmallows zcela rozpustí, je čas stáhnout hrnec z plotny. Doporučujeme před smícháním vzniklé směsi ještě ochutnat kakao s marshmallows a případně je lehce dosladit podle vlastních chuťových preferencí. Pak už zbývá jen veškeré suroviny smíchat a máte hotovo. Pokud vám nevadí nějaké ty kalorie navíc, můžete si navrch šálku přidat ještě pořádnou porci šlehačky, čokoládové hoblinky a nebo třeba skořici. 

marshmallows moka

Nezapomeňte na dobré kakao a kávu 

Pokud si chcete marshmallows moka maximálně užít, je zapotřebí samozřejmě vycházet z kvalitních surovin. Přesně pro tyto účely doporučujeme vybírat ingredience na našem eshopu, kde si na kvalitních produktech opravdu zakládáme. Dobrou volbou pro tento recept tak může být třeba 100% BIO kakao od německé společnosti Marc & Kay, které není ničím doslazováno a vy si je tak můžete dopřát přesně podle vlastních chuťových preferencí. Nehledě na to, že se opravdu skvěle páruje například s naší vynikající arabikou z Etiopie, která v sobě mísí jemné nuance hořké čokolády a červeného vína.