SHOTI MAA Čakry - 4.čakra: Loving - ajurvédský Yogi čaj

Kód: 03104
BIO kvalita
99 Kč / ks 86,09 Kč bez DPH 343,75 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Shoti Maa Chakras Milující - Loving je kvalitní ájurvédský čaj, který je zaměřen na čtvrtou čakru. Šálek tohoto lákavého zeleného čaje podpoří vaši schopnost milovat, empatii, trpělivost, pocit vděčnosti a velkomyslnost, a to nejenom ve vztahu k sobě samým, ale i k ostatnímu světu.

Složení: zelený čaj Bancha* (65 %), skořice* (10 %), anýz* (5 %), ječný slad*, extrakt z pomeranče bergamot, bezový květ*, kardamom*, lipový květ*, zázvor*, extrakt ze skořice, černý pepř*, hřebíček*.

* = v bio kvalitě

Obsah: 28,8g; 16 hygienicky balených sáčků x 1,8g bez kovových sponek nebo lepidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtvrtá čakra se nachází v srdeční oblasti, její barvou je zelená a ovládaným smyslem hmat. Živlem srdeční čakry je vzduch. Srdeční čakra je spojena s láskou, soucitem, trpělivostí, vděčností, uznáním a ušlechtilostí. Slabá funkce čtvrté čakry plodí nenávist, závist, braní bez dávání, anebo dávání pouze tehdy, když je to výhodné. Lidé s nevyrovnanou funkcí čtvrté čakry bývají často osamělí – buď lásku zcela odmítají, anebo naopak ve vztahu dusí svého partnera. Při vyrovnané funkci čtvrté čakry zakoušíme lásku, soucit, trpělivost, vděčnost a velkomyslnost ve vztahu k sobě i k ostatnímu světu.

Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie (tzv. prány) různých frekvencí. Kromě toho, že energii přijímají, ji také vyzařují do okolí.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry se při duchovním rozvoji člověka rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. V každé působí určité vibrace energie.

Již zmíněných sedm hlavních čaker je umístěno nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje na jiné frekvenci a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována dovnitř čaker, přičemž ty, které se nachází ve spodní polovině trupu, se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě.

Strach, zklamání, napětí či šok mohou způsobit zablokování čaker, což znemožňuje volné proudění životní energie. Frekvence vibrací je u zablokovaných čaker nízká, někdy až neznatelná. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tak, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra kmitá naprosto přirozeně. Takové frekvence se nacházejí u léčivých kamenů - minerálů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI apod.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku na uvádění povinných výživových údajů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové čaje
Dodavatel: La Alternativa B.V.
Země původu: Nizozemí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: