SHOTI MAA Čakry - 6. a 7.čakra: Vision - ajurvédský Yogi čaj

Kód: 03107
BIO kvalita
99 Kč / ks 88 Kč bez DPH 309 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Shoti Maa Chakras Vision je vynikající zázvorový čaj zaměřen na podporu funkce šestésedmé čakry. Tento kvalitní ájurvédský čaj posílí vaši schopnost intuice a dopomůže vám k dosažení vnitřního klidu. Obdarujte své blízké sadou ájurvédských čajů. Dárkové balení kvalitních čajů vykouzlí úsměv na tváři každému. 

Složení: kořen kurkumy* (50 %), zázvor* (19 %), citronová tráva*, kořen lékořice*, černý pepř*, citronová šťáva* (3 %), máta*, skořice*, myrta citrónová*, verbena citrónová*, citronová kůra * (1 %), citronový extrakt*, kardamom*, hřebíček*. * = BIO
* = v bio kvalitě

Obsah: 32g; 16 hygienicky balených sáčků x 2g bez kovových sponek nebo lepidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Obsahuje lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné konzumace.

Šestá čakra se nachází na čele, mezi obočím, její barvou je modrá. Jde o čakru intuice, tedy náš šestý smysl. Lidé se slabou čakrou třetího oka jsou plní pochybností, neklidu a rozpaků. Nejsou schopni zvolit si z několika možností tu jedinou správnou a často mají pocit, že nejsou ve správný čas na správném místě. Vyrovnaná funkce šesté čakry se naopak projevuje prozíravostí a intuitivním jednáním.

Sedmá čakra se nachází na temeni hlavy, má fialovou barvu a je spojena se schopností vnímat nekonečno a smíření. Je symbolem našeho ztotožnění se s nekonečnem a vesmírem. Slabá sedmá čakra se projevuje sklonem k egocentrismu, omezeným pohledem na realitu aslabým vztahem k vlastní duši. Při silné sedmé čakře je člověk naopak schopen své duši naslouchat a cítí bezbřehost vnitřního bohatství.

Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie (tzv. prány) různých frekvencí. Kromě toho, že energii přijímají, ji také vyzařují do okolí.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry se při duchovním rozvoji člověka rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. V každé působí určité vibrace energie.

Již zmíněných sedm hlavních čaker je umístěno nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje na jiné frekvenci a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována dovnitř čaker, přičemž ty, které se nachází ve spodní polovině trupu, se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě.

Strach, zklamání, napětí či šok mohou způsobit zablokování čaker, což znemožňuje volné proudění životní energie. Frekvence vibrací je u zablokovaných čaker nízká, někdy až neznatelná. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tak, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra kmitá naprosto přirozeně. Takové frekvence se nacházejí u léčivých kamenů - minerálů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI apod.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku na uvádění povinných výživových údajů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové čaje
Dodavatel: La Alternativa B.V.
Země původu: Nizozemí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hledáte prémiové čaje, které budou směsící poctivých čajů a vybraného koření produkovaného v BIO kvalitě? Tak to jste tu správně! Přesně takové jsou totiž produkty od společnosti Shoti Maa, pro kterou je kvalita tou hlavní prioritou. Ať už si vyberete kterýkoliv čaj, dostane se vám do rukou produkt postavený na základě staletími prověřených principů ajurvédy. A ta chuť… Tomu zkrátka a dobře nejde odolat.