Zelená káva v dóze

Novinka
Kód:04403
Dostupnost:Ihned
Dodavatel:Great Tea Garden s.r.o.
Země původu:Brazílie

Zelená káva v dóze je nepražená mletá káva opatřená elegantní, praktickou dózou, která se postará o zachování čerstvosti po celou dobu trvanlivosti kávy. Nepražená káva je na rozdíl od kávy pražené bohatá na kyselinu chlorogenovou, která omezuje vstřebávání cukru, čímž zabraňuje jeho přeměně na tuk. Zelená káva se tak může stát Vašim pomocníkem v boji s nadbytečnými kilogramy. A nejenom to - pozitivní vliv má také na soustředění a celkovou pohodu těla i duše.

Příprava 1 šálku: 1 až 2 lžičky zelené kávy zalijeme 250 ml vroucí vody, necháme 5 až 10 minut louhovat a poté přecedíme přes sítko. Zelenou kávu můžeme připravit i tak, že ji mírně povaříme.

Složení: nepražená mletá káva.

Hmotnost: 300g e

Podrobné informace >
Cena:
199,00 Kč
173,04 Kč bez DPH
7.81€
Velkoobchodní cena po přihlášení
66,33 Kč / 100g

Zelená káva a její výhody

  • Efektivní potlačení chuti k jídlu
  • Rychlé působení
  • Dostupná cena
  • Energie po celý den
  • Zrychluje metabolismus a trávicí procesy
  • Vysoký obsah antioxidantů

Důležité upozornění: Pití zelené kávy by se měly vyvarovat děti, mladistvé osoby a těhotné a kojící ženy!

Často kladené otázky

Může mi zelená káva opravdu pomoci při hubnutí?

Četné studie prokázaly, že ano.

Jak mi výtažek ze semen zelené kávy pomůže zhubnout?

Odborníci přičítají tyto výsledky kyselině chlorogenové, která omezuje vstřebávání glukózy do krevního oběhu a zabraňuje tak její přeměně na tělesný tuk.

Jak vysoký je obsah kyseliny chlorogenové ve Vaší zelené kávě?

Zelená káva, kterou najdete v naší nabídce, pochází z arabiky a obsahuje 140 mg/g kyseliny chlorogenové. Jen pro srovnání, nepražená káva robusta obsahuje pouze 65 mg/g této kyseliny. A káva pražená, tedy klasická káva tak, jak ji známe, obsahuje o minimálně 70 procent této kyseliny méně.

Jak často si mám zelenou kávu vařit?

V ideálním případě dvakrát denně, a to vždy půl hodiny před hlavním jídlem.

Za jak dlouho zhubnu?

Každý jsme jiný, což platí i o reakcích našich organismů na různé podněty. Někdo tak může vypozorovat účinky pravidelné konzumace zelené kávy už za jediný měsíc, jiný k tomu potřebuje dvojnásobně delší dobu a někomu se může zdát, že mu ke zhubnutí nestačily ani 3 týdny popíjení zelené kávy. Jak již tedy bylo naznačeno a jak také prokázaly lékařské studie, pozitivní účinky zelené kávy by se měly dostavit v průběhu 4 až 16 týdnů.

Odkazy na odbornou literaturu

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1038/oby.2005.142/full?vis=746724354.13996800005139

http://www.webmd.com/diet/news/20120328/green-coffee-beans-may-aid-weight-loss

http://www.biomedcentral.com/1472-6882/6/9

http://examine.com/supplements/Green+Coffee+Extract/

http://www.precisionnutrition.com/research-review-coffee-hunger

 

Upozornění

Dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejích vlastních klinických testů. Výše uvedené informace tedy nejsou zdravotním tvrzením! Účelem textu, uvedeného na této stránce, tedy není vzbudit u případného konzumenta dojem, že u něho nastanou jakékoli fyziologické změny, protože produkt nebyl klinicky testován dle podmínek Evropské komise. Toto upozornění je nezbytné, abychom Vás mohli na našich stránkách i nadále informovat o poznatcích tradiční medicíny učiněných v souvislosti s nabízenými produkty.