Pramen mládí - bylinná směs

Kód: 04044
79 Kč / ks 68,70 Kč bez DPH 158 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Máte pocit, že na vás padá čím dál tím větší únava a nejste už zdaleka tak produktivní jako dřív? Možná by se vám hodila naše bylinná směs nazvaná Pramen mládí. Ta v sobě kombinuje hned 12 různých složek v čele s velmi populární ginkgo bilobou a je navržena přesně tak, aby zlepšila vaše soustředění, myšlení a paměť, ale zároveň aby skvěle chutnala a vy si mohli vychutnávat skvělý šálek čaje den co den.

Bylinková směs.
Složení
: listy Ginkga, listy kopřivy, ostružinové listí, třezalka, sporýš lékařský (verbena), jmelí, listy hlohu, citronová tráva, zelený čaj, vrbovka nať, květy chrpy, květy světlice barvířské.


Hmotnost: 50g e

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co v čaji najdete?
Na základě nařízení Evropské komise bohužel nemůžeme u produktových popisků detailně rozebírat jejich zdravotní benefity, a proto jsme za tímto účelem vytvořili rozsáhlý herbář, kde všechny důležité informace o složkách našich čajů najdete. Přesto byste ale měli vědět, že v čajové směsi Pramen mládí najdete:

●     Listy ginkgo biloby, které čínská medicína po staletí používá při respiračních problémech i ke zlepšení koncentrace a kognitivních funkcí.

●     Listy kopřivy doporučované při problémech s prostatou i ke zvýšení libida.

●     Ostružinové listí, které dodává čaji jedinečnou bylinkovou chuť a obohacuje ho o celé spektrum vitamínů a minerálů.

●     Třezalka obsahující poměrně vysoké množství imunitu podporujícího vitamínu C.

●     Sporýš lékařský bohatý mimo jiné na silice, které podle některých herbářů ulevují od bolesti hlavy.

●     Jmelí obsahující cholinové deriváty, které moderní medicína používá k léčbě zánětlivých onemocnění kloubů.

●     Listy hlohu, jež díky obsahu specifických organických kyselin může mít pozitivní vliv na srdce a potažmo celý krevní oběh.

●     Citronová tráva jež obsahuje terpen zvaný citral, který má antifungální a antimikrobiální účinky.

●     Zelený čaj, který obsahuje mimo jiné kofein zodpovědný za stimulaci organismu a lepší soustředění

●     Vrbovka obsahující spektrum alkaloidů, pektinů, tříslovin i slizu podporujícího vykašlávání.

●     Květy chrpy, které lidová medicína doporučuje zejména při zánětlivých očních problémech

●     Květy světlice barvířské, jež celému čaji dodají neodolatelnou barvu a vzhledem k obsahu flavonoidů má protizánětlivý účinek.

Jak si čaj připravit?
Příprava čaje je velmi jednoduchá - stačí jednu až dvě lžičky naší bylinné směsi Pramen mládí zalít 250 ml vroucí vody a po 5 minutách louhování scedit. Čaj je možné pít i vícekrát denně, skvěle chutná například s citronem. Vzhledem k určitému množství kofeinu ale nedoporučujeme ho pít v pozdních večerních hodinách.

 

  Fountain of Youth

 Ingredients: nett le leaves, blackberry leaves, vervain, mistletoe, St. John‘s wort, ginkgo leaves, lemongrass, green tea China Sencha, whitethorn leaves, willow herb, cornfl ower blossoms, saffl ower blossoms

  Jungbrunnentee

Zutaten: Brennesselblätt er, Brombeerblätt er, Verbenenkraut, Mistelkraut, Johanniskraut, Ginkgoblätt er, Lemongras, Grüner Tee China Sencha, Weißdornblätt er, Weidenröschen, Kornblumenblüten, Safl orblüten

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: