Vánoční pekárna ® v dóze - ovocný čaj

Kód: 06003
Bez kofeinu
179 Kč / ks 155,65 Kč bez DPH 179 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Vánoční pekárna® v dóze je znamenitý ovocný čaj namíchaný z těch nejbáječnějších přísad ze všech možných koutů světa opatřený stylovou dózou s vánočním motivem. Darujte svým milovaným o letošních Vánocích tento skvělý vánoční čaj v dárkovém balení. Čaj s opojnou vůní a neodolatelnou chutí vanilky a skořice doplněnou o svěží tóny pomeranče udělá radost každému.

Složení: kousky jablíček, květy ibišku, šípekpomerančová kůra, citronová tráva, rooibosostružinové listí, rozinky, příchuť, plátky mandlí, sporýš lékařský, lipové květy, badyán, skořice, květy chrpy, kousky vanilky, hřebíček.

Hmotnost: 100g e

Detailní informace

Detailní popis produktu

® = patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o.

Ovocné čaje

K výrobě našich jedinečných směsí používáme výhradně ovoce a byliny, které jsou sušené za pomoci tzv. lyofilizace, což je proces, kdy se plody vystaví působení suchého mrazu. Ovoce se při lyofilizaci suší v celku, a to i přesto, že je to časově i energeticky náročnější než sušení nakrájených kousků. Ovoce sušené suchým mrazem se nemá šanci spálit, teplota se při lyofilizaci zvyšuje jen pozvolna.

Ovoce i byliny si tak zachovají nejenom svou čerstvost, ale hlavně až 90 % vitamínů. Ovoce přitom po vylouhování vypadá jako čerstvé a Vy ho můžete bez obav sníst.

S našimi ovocnými čaji máte jistotu:

  • Čerstvosti - čaje pro Vás dovážíme pravidelně jednou za 14 dní, a to pouze v potřebném množství;
  • Vždy dbáme na to, aby byl ovocný čaj správně uchováván a skladován.

Čaj a jeho historie

I když lze podle historických pramenů velmi těžko určit, kdy a kde začali lidé pít čaj, za pravlast lahodného trpkého moku je pokládána Čína, země s jedinečnou, téměř pět tisíc let dlouhou kulturní tradicí. Vynalézavost místních obyvatel obohatila svět o mnohé vymoženosti. Papír, papírové peníze, hedvábí, porcelán, knihtisk, střelný prach i buzolu tu začali používat o mnoho let dříve než v Evropě. 

Kromě technických dovedností, originální filozofie, tradičního lékařství a vytříbeného umění se Číňané na plátno světového kulturního dění podepsali i jako vynikající kuchaři. Kuchařské knihy a recepty bez rozpaků sepisovali básníci, císaři i filozofové. Není tedy divu, že zde spatřil světlo světa i podivuhodný nápoj s osvěžujícími účinky, který se postupem času stal druhým nejrozšířenějším na Zemi. Tím prvním zůstala voda.

Tento čaj spadá pod potraviny, které jsou podle nařízení EU č.1169/2011 (příloha V) osvobozeny od požadavku
na uvádění povinných výživových údajů.

Složení a popis čaje - Ingredients and description of Tea

English

Winter Herbs with cinnamon vanilla taste

 Ingredients: apple bits, hibiscus blossoms, lemongrass, orange peels, rose hip peels, raisins, blackberry leaves, fl avouring, rooibos, vervain, lime-tree blossoms, star-anise, cinnamon, cornfl ower blossoms, almond fl akes, vanilla bits, cloves

Deutsch

Winterkräuter mit Zimt-Vanille-Geschmack

Zutaten: Apfelstücke, Hibiskusblüten, Lemongras, Orangenschalen, Hagebutt enschalen, Weinbeeren, Brombeerblätt er, Aroma, Rooibos, Verbenenkraut, Silberlindenblüten, Sternanis, Zimtrinde, Kornblumenblüten, Mandelfl akes, Vanillestücke, Nelken

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční čaje
Dodavatel: Great Tea Garden s.r.o.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: