Od 26.5.2023 bude probíhat rekonstrukce obchodu a okolí na Masarykově nádraží. Brzo Vás přivítáme v novém.

Úžasný ibiškový ice tea s čajem Allow Love

Léto je pro většinu z nás synonymem relaxování, dovolených a bezstarostných chvil strávených třeba někde u bazénu. A takové chvíle si vyloženě říkají o nějaký dobrý drink, na kterém si pochutná celá rodina. Jedním z nich může být třeba úžasný ice tea s naším yogi čajem Allow Love, který je kombinací mnoha zdraví prospěšných surovin. Jednoduchý recept na osvěžující ledový čaj se dozvíte v tomto článku. 

Allow Love je jednoduše dokonalý

Pokud jste o yogi čajích nikdy neslyšeli, je nejvyšší čas se v tomto ohledu dovzdělat. Jedná se totiž o naprosto poctivé čaje, které jsou připravené v souladu s věděním ajurvédy. A konkrétně ty od společnosti Shoti Maa si na kvalitě zakládají natolik, že používají naprostou většinu surovin v BIO kvalitě. 

Pro potřeby tohoto receptu budeme pracovat s čajem Allow Love, který pro představu obsahuje mimo jiné třeba kakaové slupky, kurkumu, kardamom, hřebíček, černý pepř nebo lékořici. A samozřejmě také ibišek, který čaji dodává nezaměnitelné aroma a plnou barvu. V případě tohoto čaje pochází veškeré suroviny z BIO zemědělství a vyzkoušet jej můžete přímo z našeho eshopu

 allow love 1

Jak si ledový čaj připravit? 

Na přípravu jedné porce tohoto vynikajícího ledového čaje budete potřebovat 1 sáček čaje Allow Love, který zalijete 300 ml vroucí vody a necháte 6 minut louhovat. Poté sáček vyjměte a čaj po vychladnutí dejte ještě na nějaký čas do lednice. Až jej budete chtít servírovat, stačí jej vyndat z lednice, přidat libovolné množství citronové šťávy a sladidla. K oslazení doporučujeme spíš než cukr použít tekutá sladidla jako med, javorový nebo agávový sirup. Zároveň můžete drink ozdobit kouskem citronu, čerstvou mátou nebo okvětními lístky růží. Pak už stačí jen přidat pár kostek ledu a můžete servírovat. 

 allow love 2

No a to je všechno. Tak jednoduchá příprava našeho ledového čaje je. A když náhodou nestihnete všechny čajové sáčky do konce léta vypotřebovat, nemusíte zoufat, produkty Shoti Maa jsou totiž výborné i teplé. A uvidíte, že konkrétně po čaji Allow Love se u vás doma jen slehne zem.